Příspěvky uživatele - 183.190

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Brambory ze semen - kvetoucí, netrpící pylovou sterilitou, 19.1.2016
Podle výzkumu pohřebiště Mikulčice byla průměrná délka života žen 41 let a mužů asi o 5 let více. A to byly zkoumány pozůstatky dospělých takže v tom není zahrnuta dětská úmrtnost.
Pařeniště bez hnoje, 8.1.2016
Tetanus mají společný, já jen reagoval na příspěvek S. v. K. o pařeništích a A.V.Fričovi.
Pařeniště bez hnoje, 6.1.2016
Očkování existovalo již v průběhu 1. s.v a uvádí se, že zachránilo tisíce životů. Jeho způsob léčby pomocí kurare byl velmi dobrý nápad a myorelaxancia jsou jedním z léků používaných při léčbě tetanu - spolu s ATB - i dnes.
Nový druh mega falozolí? Jde u nás sehnat?, 5.1.2016
Správně to asi je 'dlouhatec kubánský,nebo vigna dlouhoplodá'. Německy Spargelbohnen latinsky Vigna unguiculata sesquipedalis. Pěstuji je opakovaně, spíše jako raritu - potřebují dost slunce, rostliny vyrostou asi do 2 -2,5 výšky, lusky jsou asi 30... celý příspěvek >
Hokaido - z vlastních semen, 4.1.2016
Měl jsem možnost ochutnat kříženec Tetsukabuto - zdědil po C. moschata silnější vrstvu dužiny, která je podobná kvalitou dužniny Hokaidu, ale není tak moučnatá, Hokaido je na můj vkus příliš suché. Dobře se skladuje a pokud mám možnost posoudit,... celý příspěvek >
Hokaido - z vlastních semen, 4.1.2016
Hokaido se se špagetovou, okrasnou, cuketou ani olejnou spontánně nekříží. O patisonu ani nemluvě. A pokud se přece jen přenese pyl a vyvine se plod, je buď bez semen a nebo jsou tato neklíčivá. Pokusně  se podařilo v laboratorních podmínkách... celý příspěvek >
Hokaido - z vlastních semen, 4.1.2016
Stává se to - pokud jsou v dosahu některé okrasné dýně z C. pepo skříží se s jinou C. pepo (cukety, patisony, olejné, špagetové, žaludové-acorn). Okrasné dýně nejsou šlechtěné na konzumaci a některé jsou hořké a tím pádem jedovaté. C. pepo se s C.... celý příspěvek >
Likvidace pýru, 13.12.2015
Pokud je toho pýru hodně použiji černou netkanou textilii, pýr pod ní uhyne. Stejně postupuji i u nového záhonu místo trávníku. Pohodím hnojem, zryji, položím textilii, a zasadím nejlépe brukvovité. Po sklizni je pod textilem jen krásně čistý záhon.... celý příspěvek >
Semena dýně ke konzumaci, 13.12.2015
Pokud mám 2-3 dýně, vyberu dužninu se semeny, dám do přiměřeně velké nádoby, přileji vodu a šprudlákem neboli měchačkou - nejlepší je drátěná - tuto směs pořádně rozkvedlám. přecedím přes cedník, přidám čistou vodu a opět kvedlám. Tuhle proceduru... celý příspěvek >
Bataty, 6.11.2015
Měl jsem ještě jeden záhon s batáty, zasadil jsem tam hlízy po množení. Nedávno jsem je vykopal. Rostliny rostly pěkně, ale nové hlízy neudělaly. Pátral jsem proč a nakonec jsem našel informaci, že batát přednostně "doplňuje" starou hlízu a až potom... celý příspěvek >
Ruční secí strojek Agrozet Roudnice, 2.11.2015
Semeno řepy nemořím a ještě jsem za 30 let neměl problém s padáním klíčních rostlin ani s hnilobou. Navíc vámi uváděná cena nesedí. U fazolí izolační vzdálenost je asi 6 m, u hrachu 2 m, luskoviny jsou většinou samosprašné. Vyjímkou je bob - ten... celý příspěvek >
Masná morčata Cuy, 11.10.2015
Máte někdo zkušenost s chovem masných morčat?
Ruční secí strojek Agrozet Roudnice, 11.10.2015
Tak mi řekněte, jak s pytlíkem semínek za 25 Kč osejete 1500m2 řepy. Já si dělám osivo sám a pokud koupím řepné semeno tak ne pytlík za 25 Kč
Červená řepa a mráz, 9.10.2015
Měla by vydržet asi do -4
Batáty, 4.10.2015
Pokud někdo máte na zahradě batáty, uchovejte si z ních řízky pro sázení příští rok.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika