Příspěvky uživatele - 174.53

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Komposter z pletiva, 27.3.2015
Prosím, máte někdo zkušenost s komposterem z pletiva? Manžel má představu, že bude stačit jeden kruh, ten před přehazováním rozpojí, spojí na místě vedle a tam přeháže tu "rozpojenou" hromadu...
Rajčata pro sezónu 2015, 18.3.2015
Určitě je seženete za dva tři týdny na trhu. Každé jaro se divím, co s tak velkými sazenicemi budou lidé začátkem dubna dělat... nebo že by jich tolik mělo skleníky? Možná, pak můžu jen tiše závidět. Záplavu sazenic mívají i na Floře, ve Věžkách nebo... celý příspěvek >
Tykev, 4.3.2015
Jsme rádi, že jste po brýlích nesáhla dřív, máme teď recept na výtečný kompot! Jinak ta muškátová, o které jsem psala výš, má semínka jen v bani, jinak je to samé "maso", je dost sladká, kompot jsem z ní nezkoušela... ale zkusím letos 
Tykev, 4.3.2015
Ano, ano, také se mi to tak zdá, polévku z ní nedělám. My ji máme nejraději na dýňový guláš nebo do kroupového salátu, sestra z ní dělává i dýn.zelí. 
Tykev, 4.3.2015
My pěstujeme muškátovou dýni od Sema: LISCIA (typ BUTTERNUT). Má tak 30-40cm na délku, průměr v bani kolem 15cm, množstvím hmoty se mi zdá obdobná hokkaidu. Stojí za vyzkoušení - bohatě rodí, výborně se skladuje, na vaření výtečná, velikost tak... celý příspěvek >
Rajčata pro sezónu 2015, 1.3.2015
Také nemám doma ideální podmínky.  Udělala bych to, co radí výše + sadit rostlinky šikmo do země, až budete vysazovat na pole, mívám v zemi kus rostliny, odhadem 40-50cm. 
Pohlubte se, co jste dnes stihli na své zahradě, 23.2.2015
Někde jsem četla, že pro hovňouse je jedovatý suchý soc z kávy, pomalu ho začínám sbírat. Nezkoušela jste, prosím? 
Naprostý začátečník - poradíte?, 22.2.2015
Já sháním po večerech info na netu, když jsem na zahradě, mám na obráceném kýblu Šrota (Radoslav Šrot, 1000 dobrých rad zahrádkářům) a když začínám vypouštět duši, sednu na kýbl a listuju. Je to báječná kniha!
Výsev prepoľné pestovanie, 19.2.2015
A ty papriky pak dáváte ven kdy? Nebudou přerostlé? 
Výsev prepoľné pestovanie, 15.2.2015
Pěstuji jen venku, papriky vysévám v půlce února, rajčata v půlce března. Podle počasí otužuji od dubna na balkoně a většinou dám koncem dubna i část sazenic na záhon, v půlce května dovysadím zbytek. Zatím mi nikdy nic nezmrzlo, nikdy jsem sazenice... celý příspěvek >
Papriky 2015, 14.2.2015
Já jsem dnes zahájila sezonu a vysela Hamíka, Vlastu, Rubínovu, Amy, Amyku, Slovakiu, ber. roh Artist. Použila jsem supresivní výsevní substrát z Hoštic, moc dobře se s ním pracovalo, tak uvidíme, co vyleze. Chci se zeptat... vy, kteří vysazujete... celý příspěvek >
Čierna rajčina, 9.2.2015
Pane 79.152, nechcete se zaregistrovat? Věřím, že Mr. Big čísla nesleduje a nereaguje výhradně cíleně na Vás. Pokud se chystáte přispívat i fotografiemi, bude úžasné číst si příspěvky nikoli od anonymního hosta, kterých tu přispívají hory, ale od... celý příspěvek >
Čierna rajčina, 9.2.2015
Obecně množství lykopenu na barvě rajčete závislé je, např. žlutá rajčata mají     lykopenu málo  (o cca 1/3 méně než červená), v nich převažuje beta-karoten. Mě šlo spíš o ty černé a zelené.
Okrasný strom - co to je?, 8.2.2015
Také mne napadla katalpa
Pohlubte se, co jste dnes stihli na své zahradě, 8.2.2015
Zahrada pokojně odpočívá pod haldou sněhu. Já jsem zatím nastříhala jmenovky na papriky a rajčata. Přemýšlím, jestli ještě nevyset papriky, ruce svrbí 
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika