Příspěvky uživatele - 168.17

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Lipnice roční, 13.7.2014
Zdravím, dotázal jsem se na tento přípravek u výrobce a tohle je odpověď. "Targu Super 5 EC nelze do trávníku použít. Targa je graminicid, tzn., že likviduje většinu trav. Při likvidaci lipnice by poškodila až zničila celý trávník."
Echium, 27.5.2014 Obsahuje fotku
Asi v březnu jsem zasela semínka 3 a dala je v truhliku do venkovního parníku. Úplně jsem na ne zapomněla. Koncem dubna uz na me vykukovaly několika cm sezenicky, které jsem vzhledem k teplému počasí dala asi před měsícem na zahradu. Nyní se maji... celý příspěvek >
Mráz - mám nakrýt jahody?, 2.5.2014
paní Lído mám dotaz: tu netkanou textilii necháte 4 dny na záhoně? Mám totiž chalupu 30km od bydliště, takže jezdit denně přikrývat jahody bych asi nechtěl. Pokud ji necháváte dlouhodoběji- jaký typ? Lucas
Pila kolem domu Dolmar, 2.5.2014
Dobrý den.Mám tuto pilu asi 4 roky s použitím na chalupě a nyní na chatě zatím bez jediné závady.Ovocné stromy o prům.25-30cm bere v pohodě.Moje známka tak 1- až 2.
Mráz - malé plůdky meruněk, 21.4.2014
mám též všeobecný dotaz k těm svícím - cena 200Kč na 7m plochy na maximálně 10 hod se pro mě zdá dost vysoká, navíc zahradu mám mimo domov, takže její zapálení např. ve 22 hod nepřipadá v úvahu. Napadlo mě co použít klasickou hřbitovní svíci (s... celý příspěvek >
Ochrana stromů, 14.4.2014
tak to já postupuji obdobně jako paní Lída. Jen meruňku stříkám 2x proti monilioze (Baycor, Horizon) a jabloně -nerezistetní 3x Syllit, potom Zato nebo Discus, dále Talent, či Dithane. Navíc zjara, když stříkám proti kadeřavosti broskev, tak měďnatým... celý příspěvek >
Mráz - malé plůdky meruněk, 13.4.2014
taky mě už napadlo stříknout v zoufalství mix: Borax se Championem, alespoň budu mít čisté svědomí, že jsem více nemohl udělat (zahradu mám mimo domov) Lucas
Mráz - malé plůdky meruněk, 13.4.2014
jednoduchý dotaz- co zítra nasadíte u odkvetlých meruněk s nasazenými malými plůdky pokud nemáte možnost celonočního rosení, pálení ohňů, či zakrytí celých stromů? Borax (postřik, či zálivka) nebo Champion? Lucas
Co je to za odrudu jablone?, 4.4.2014
Mám Starking, Starkrimson i Red Cap. Zatím co Red Cap je chuťově shodný se Starkrimsonem, má jen tmavší až do fialova barvu slupky, dužina je stejná. Starking je světlejší v chuti sladší. U mě 480m n.m.je všech těchto odrůd v některých letech... celý příspěvek >
Jabloň vhodná na mušt, 31.3.2014
Nově je uváděna vhodná na mošt odrůda s narůžovělou dužinou- Red Devil. Vloni jsem pár ochutnal, jsou lehce nakyslé, asi jako Topaz. Lucas
Co je to za odrudu jablone?, 31.3.2014
vyslovuji souhlas- Red Delicius, či jeho potomek Starkrimson jsou výtečná jablka se zvláštní hořko-sladkou chutí. Musí však být dostatečně zralá, jak zde nárorně ukazuje p.Polehla. Navíc zpravidla vyžadují postřiky proti strupovitosti.Nedozralé,... celý příspěvek >
Pozdní odrůda jabloně, 31.10.2012 Obsahuje fotku
Prosím, potřeboval bych poradit co jsou tato jablka za odrůdu? Moc děkuji za radu.
Dmácí uzený sýr, 6.9.2012 Obsahuje fotku
Sýr si vyrobím doma v kuchyni z čerstvého kravského mléka. Po vyjmutí z formy udím na prkénku cca 3 hodiny studeným kouřem. Žádné punčochy nepotřebuju
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika