Příspěvky uživatele - 168.17

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Julie nebo Hana, 21.6.2015
Plánuji přeroubovat jabloň na letní odrůdu. Mám možnost sehnat rouby Julie i Hany. Které byste dali přednost? Je Julie sladší? Lucas
Mravenci na ovocných stromech, 13.5.2015
Já oblepím kmínek kolem dokola někokika vrstvami leukoplastu a až pak na něj nanáším chemostop. Na podzim přestrihnu a spálím. Lucas.
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatka a obaleč na jádrovinách 2015, 11.5.2015
Máte někdo zkušenosti se sirnými preparáty proti strupovitosti jádrovin (i když mají teplotní omezení)? Jejich použití např. v červnu po ukončení ošetření klasickými funigicidy, či mezi jednotlivými aplikacemi? Lucas
Moniliový úžeh a moniliová hniloba peckovin v roce 2015, 2.4.2015
a myslíte, že Champion je mísitelný s prostředky proti monilii? Lucas
Moniliový úžeh a moniliová hniloba peckovin v roce 2015, 30.3.2015
Tak zítra nebo pozítří dosud nerozkvetlé meruňky (VP, Bergeron, Sweet red, Spring blush, Tsunami, Goldrich, Hargrand) stříknu kombinací Horizon+Zato, možná použiji i zbytky satrého Baycoru. Udělám zálivku rozpuštěného Boraxu. Jen nevím, jestli k... celý příspěvek >
Mrazu odolné merunky do vyšší n.v. kolem 600 m, 22.3.2015
Já pěstuji v podšumaví-oblast Chelčicko 480m.n.m. Velkopavlovickou, Bergeron, Sweet-red, Spring Blush, Hargrand. Nově jsem vysadil Tsunami a Goldrich. A i v předchozích5.letsch jsem jen 1x přišel pro jarní mrazy o veškerou úrodu. Lucas
Moniliový úžeh a moniliová hniloba peckovin v roce 2015, 25.2.2015
Já pánové mám ještě zbytky Baycoru, který v minulých letech dobře zabíral. Lucas
Postřiky jabloní, 25.12.2014
Já to vyřešil rezistentem- Sir Prize, který je původnímu Goldenu chutí dost podobný. Lucas
Dicolor, 7.11.2014
Dicolor u mě pro jakousi podivnou pachuť skončila. Lucas
Jaká odrůda?, 17.10.2014
Breuhahnovo? Lucas
Red Delicious, 16.10.2014
mám Red Cap a Starkrimson, Red Cap se o něco dříve vybarvuje, ale po dozrání když je smíchám, tak je vzhledově ani chuťově nerozliším. Lucas - 480 m.n.m. jižní svah
Strupovitost Spartan Vs Rubinola, 9.10.2014
Děkuji, příští rok to zkusím podle Vás Lucas
Strupovitost Spartan Vs Rubinola, 8.10.2014
Dobrý večer pane Polehlo! Mám dotaz na Vaše 4 prostředky, které proti strupovitosti používáte. Já sám již 2. rok zcela neuspěl u RUbínu, Starkrimsonu, Starkingu, Fuji- silné postižení. Použil jsem v tomto pořadí: Syllit, Baycor+Zato, Delan,Syllit... celý příspěvek >
Lze pěstovat meruňky v nadmořské výšce 380mnm, 29.9.2014
já jsem v 480m n.m. a pěstuji Velkopavlovickou, Bergeron, Spring Blush, Hagrand, nově Tomcot a Goldrich. Je fakt, že během12.let co mám zahradu, jsem 3 pohřbil (Karolu, Vekopavlovickou a Hargrend). Pěstování bych se nebál, ale je třeba počítat s... celý příspěvek >
Tipala, 22.8.2014
S Tipalou začínám mít vážné problémy. Mladý stromek podruhé zaplodil, vloni asi 5 plodů, letos asi 15. I když už měla být zralá a zvenku to tak vypadá, tak její chuť je opět nevalná.A to už měla být dávno zralá (začátek srpna.po Katince).To už u mě... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika