Příspěvky uživatele - 168.17

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Uchovani roubu v lednicce, 23.1.2017
Mám technický dotaz. Týká se odběru roubů peckovin-konkrétně slivoní. V prosinci jsem to promeškal a nyní v lednu denně mrzne, což pro odběr roubu není vhodné.Nebude odběr v únoru, pokud se pár dní oteplí, pozdě? Lucas
Jesenno - zimné práce, 31.12.2016
Tak to já radši zakryl kmeny meruněk, broskví a citlivých odrůd na mrazové desky-Rubínu a Rubinoly z jihu prkennými deskami. Na zahradu se dostanu až na jaře a předešlý vápenný nátěr přes zimu deštěm zmizel. Lucas
Hrušeň Dicolor, 28.12.2016
Já dokonce po 2 úrodách DIcolor vykopal. Přišla mi chuťově jen sladká s podivným  "ocasem" na konci. I když chutě máme každý jiný. Konference i Amfora jsou jiná kategorie. Též jak jste zde uváděli dlouho nevydrží. Lucas
Založení sadu v podhůří Šumavy - výběr odrůd, 12.11.2016
Též mám zahradu v podhůří Šumavy -Chelčicko (ovocnářská oblast) 480m n.m. Rubinola dobře dozrává (mám ji 4 roky), bohužel letos některé zastíněné plody s mírnou strupovitostí. Lucas
Třešeň Sweet Early, 27.10.2016
no Sweet early na slabé podnoži (Colt) mám jen jako chuťovku, vedle stojí Kordie na ptáčnici a to jsou jiný dávky třešní... Lucas
Třešeň Sweet Early, 26.10.2016
Mám Sweet Early na Coltu, 4. letou. Má nyní 3m. Vloni i letos zatím pár plodů, kolem 10. Chuť sladká, velikost střední, trochu měkčí než chrupky. Opravdu hodně ranné, sklízel jsem je ve stejné době jako jahody Karmen kolem poloviny června. Lucas... celý příspěvek >
Houba na kmeni, 21.10.2016
ano Lucas
Ktoré jablká ste obrali ako posledné?, 16.10.2016
Zatím spolehlivě visí na stromech Starkrimson, Topaz a Fuji.  480mn.m. Lucas
Pomoc s určením odrůdy, 25.9.2016
Tipoval bych Gloster Lucas
Jablko Red Devil, 22.9.2016
Red devil jsem po 2 úrodách zlikvidoval. Chuť nic moc, výrazná náchlynost na strupovitost, napadání vosami... Místo něho již roste dle mého jiný kalibr: Lucy, od té si slibuji mnohem více. Lucas
Hrušeň na kdouloni, 7.7.2016
děkuji za radu, přidám to kypření půdy a častější závlahu Lucas
Prvni sázení - broskev či nektarinku?, 24.6.2016
Paní Lído, domníváte se, že Kuprikol je lepší než Champion? Lucas
Váš názor - minianketa, 25.5.2016
starkrimson - konference - velkopavlovická - krasava - althanova - kordie Lucas (pošumaví 480m n.m.)
Čím dezinfikujete nůžky?, 13.5.2016
darovaná pálenka pochybného původu a chuti Lucas
Líhnutí kachen pižmových, 11.5.2016
Mám dotaz.Při sezení na vejcích nám kachna začla vyhazovat vejce z hnízda ve kterých už byly vidět kacničky.poslední vejce vyhodila čtyři dny před vylíhnutím.Z 12vajec máme pouze čtyři kachňátka.Předtím to nedělala.Sedí v samostatné místnosti a... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika