Příspěvky uživatele - 0.50

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Krokus, 26.2.2008
To také určite jde, ale musíte k tomu dodat,že na tom balkoně nemůže zůstat přes zimu, pokud bude v tom plastovém květináčku v kterém jej paní určitě koupila.Tužší zima a cibulka vymrzne, není tak chráněná jako v zemi.V tom případě do chladného ale... celý příspěvek >
Krokus, 24.2.2008
Tak vyzkoušejte nechat krokusy odkvést pak je zalévat jen aby zemina nevyschla jestli máte balkon, po zmrzlých ven zalévat málo, nechat cibulky zatáhnout, vyjmout,očistit a uložit třeba v papírovém sáčku do tmy.Do podzimu třeba najdete někoho kdo si... celý příspěvek >
Balkon na východ, 24.2.2008
Souhlasím. Ještě hlíznaté begonie, netykavky, ty ale nemají rády déšť, lobelky, okrasný tabák a nebo hortenzie v květníku. Určitě pro svůj balkon najdete to pravé.
Narcis - sázení, 24.2.2008
Nebojte neuhynou. Hlavně je nedávejte k radiátoru, nechte je na světle teplota 10 až 15 stupňů, přiměená zálivka a až odkvetou zalévejte jen tak aby zemina nevyschla, Já je po zmrzlých dala ven i s květníky a počkala až listy zežloutnou, pak jsem je... celý příspěvek >
cestrum - kladivník, 9.2.2008
Dobrý den prosím o radu. Dostala jsem vzrostlé Cestrum asi 1.5 m, teď je v zimoviišti a celkem se mu daří, ale nevím kdy stříhat a jak. Kvete na letorostech nebo na víceletém dřevě? Máte-li někdo zkušenosti s touto rostlinou napište prosím, předem... celý příspěvek >
pokojové květiny, 7.2.2008
Tak já na jižním okně mám trnovou korunu - euphorbia milii - a je nádherná. Kvete a kvete jen asi měsíc si dala pauzu a zas je plná květů. A ještě Adenium - pouštní růži - ta jižní okno přímo vyžaduje.
pampová tráva, 6.2.2008
Dobrý den, mám vysazenou tuto trávu a nevím jestli ji mám ostříhat úplně celou na výšku 20cm a hlavně kdy? Může mi někdo poradit? Děkuji Hana
Nejzdařilejší pokojové rostliny, 5.2.2008 Obsahuje fotku
To bílé co máte na květináčích je určite vodní kámen. ten problém mám také.Je to tvrdou vodou s vysokým obsahem vápníku. Aspoň trochu pomáhá nechat vodu odstát  několik dní a také ne všechny květiny vápník tolerují
brest, 21.11.2007
Pozna niekto Turkmensky brest? Ulmus pumila celer
Jaká odrůda ořešáku do vyšších poloh, 14.2.2007
Dobrý večer-náhodně pročítám že host výše nademnou se zminuje o ořechu s červenými jádry.Tento zminovaný ořech mám v sadě který jsem zakoupil před 5lety.Stromek je mladý-rodí zhruba druhým rokem,výška asi 4metry.Sklizen necelé 3kg.Nadmořská výška je... celý příspěvek >
žampiony, 14.2.2007
Dobrý den-mám naprosto stejný dotaz jako pí.Ivana.Koupil jsem domek který má nádherný vejký sklep(kamenný)kde je vlhko(kape voda ze stropu)a zhruba 10stupnů C.Je prázdný a napadlo mne že bych pěstoval alespon žampiony pro svou potřebu ale také i pro... celý příspěvek >
Vysokokmen, 14.2.2007
Dobrý den p.Vysloužil.Můj strýc i děd měl právě tyto odrudy na zahradě-ovšem dle slov mého strýce nešlo po pokusech naroubovat na jiný strom.Zda opravdu máte obě odrudy -v nejbližší době se s Vámi spojím na Vaší em.adrese.Děkuji-s pozdravem Kamil
Vysokokmen, 13.2.2007
Dobrý den-sháním velmi staré odrudy jabloní-Gráštenské a Oldenburg.Je možné tyto odrůdy ještě sehnat?Děkuji Kamil
popraskaná kůra, 13.2.2007
To nevím-mám stejný problém a navíc mi stromek velmi málo plodí-asi půjde ven.
Postřik na květopasa, 13.2.2007
Host předemnou má zajímavý názor.Však já stříkám asi 15-10dní před plným rozkvětm a to opakuji asi po 4 dnech.Takže stříkám vesměs 2krát.stříkání v květu už dle mého názoru nemá na květopase ani vliv-nic nezachráním.spíše popálím květy které stejně... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika