Příspěvky uživatele - 0.50

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nejzdařilejší pokojové rostliny, 6.3.2008
Přidejte foto. Sundaville možná nemáte, ale opravdu jasmín na latinský název si nevzpomenu má jej moje maminka tak vím jak vypadá v květu  má i trochu jiné listy i květy.Ale poradím podívejte se na www.sieberz.cz tam je Sundaville ve třech... celý příspěvek >
Kočka ničí mou práci, 29.2.2008
Pepř a voda. to neublíží tak jak broky a jiné drastické rady po pepři si kočka trochu zaslzí zapšiká a nemá to žádné následky jako mnohéjiné rady a jestli se majitel ze všech těch návrhů rozhodne pro vodu a čidla tak před ním smekám. sama chovám... celý příspěvek >
Grilování na kameni, 29.2.2008
není zač ten kámen je taky žula a jako komplet to asi nikde není aspň jsme to nikde neviděli. holt kutilství vás nemine
Grilování na kameni, 29.2.2008
Ještě maličkost na té fotce je to perfektně udělané ale dá se to provizorně udělat i tak, že kámen položíte na kulatý gril ten na trojnožce s kolečky plechový asi 700kč. My kámen podložíme ze stran šamotkami. Zatím to tak děláme jelikož posezní se... celý příspěvek >
Grilování na kameni, 29.2.2008
Můj bráška mám ten kámen dovezl od kameníka sám si ho tam taky nechal udělat.Kde bohužel nevím.Teď je mimo republiku jinak bych vám zjistila z čeho vlastně je atd.To víte ženská.Já se k tomu dostanu až s tím těstem na ty bramborový packy a palačinky... celý příspěvek >
Kočka ničí mou práci, 29.2.2008
A co třeba zkusit posypat mulč pepřem. Když to zabírá na kuny tak na kočky by mohlo taky. Sice by se musel po dešti posyp opakovat no ale co by člověk neudělal pro čistý a pěkný záhon.
Pěstování, 28.2.2008
Tak já už to zkusila. Mám je před vchodem do domu v obyčejném plastovém truhlíku, dala jsem drenáž rašelinu zasadila vřesy 2ks jednu malou levanduli a dopředu větvičku břečťanu s kořínky kterou jsem si vyryla na zahradě to jsem udělala začátkem října... celý příspěvek >
Popínavé lsetničky v nádobě?, 28.2.2008
Na Zuzanu stačí běžný truhlík nebo květináč, fazol jsem měla v keramickém květináči teď úplně přesně nevím v. 60 š .50 ale dala jsem tři semínka Lichořešnici tu jsem měla v truhlíku dala jsem tři semínka a vzešly všechny. A také vše krásně kvetlo.
Grilování na kameni, 28.2.2008
Bramborové placky a palačinky VYNIKAJICI!! Brambory opékáme nakrájené na plátky.
Květiny po celý rok, 28.2.2008
S tímto je těžké poradit. Musíte vědět na jaké stanoviště ty květiny chcete, slunné polostinné atd. Podívejte se na stránky www.sieberz.cz a na www.starkl.com ti nabízí sestavu květin pro určitý rozměr záhonu i s návodem osázení.
Narcis - sázení, 28.2.2008
Ještě malá připomínka odstraňte zvadlé květy ať se cibulky nevysilují. Z listů zas čerpají sílu pro další sezonu.
cestrum - kladivník, 28.2.2008
Moc díky jak je vidět s touto rostlinou lidé moc zkušeností nemají. Asi není tak rozšířená jako oleandr. Dostala jsem ji (i s květináčem 2M) stylem kámoška ji chtěla vyhodit, ty na ni máš místo, je to škoda vyhodit. Ale to je pravda, přivezli jitotiž... celý příspěvek >
Pro Ferdu mravenečka, 27.2.2008
Prosím o pár řádek níže Cestrum Kladivník Můžete poradit? předem děkuji
Popínavé lsetničky v nádobě?, 27.2.2008
Mám stejně situovanou terasu a minulé léto jsem s úspěchem po zdi pnula Lichořeřišnici stěhovavou, fazol šarlatový pnuocí, černookou zuzanu, no a letos zkusím ještě přidat dlouhatec (dolichos lablab) a jednoletý trubač.
Krokus, 26.2.2008
Ferdo Mravenečku, já osobně bych to neriskovala, já totiž roním slzy nad každou zmařenou kytičkou. Je to asi blbý ale nic nevyhodím a snažím se dát těm kytičkám to nejlepší.A taky co jde zkouším pěstovat ze semínek, když pominu rajčata a papriky tak... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika