Příspěvky uživatele - 0.50

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mladá hrušeň - přořezávání, 12.2.2007
Dobrý večer pánové.Máte oba pravdu ovšem když mám stromek ve stáří zhruba 5let kdy je korunka již silnější na větvi a chci změnit růst stromku na polokmen a ne na vysokokmen abych se lépe dostal k plodům,uříznu celou korunku a boční větévky pomocí... celý příspěvek >
Boscova lahvice a Williamsova čáslavka, 12.2.2007
Dobrý den-Zakoupil jsem loni na podzim obě udané hrčušně jako mladé stromky.Dobře se snáší a jsou dobrými opilovači.Dle starých lidí zde na Znojemsku z vyprávění nesmí být v okrohu 50metrů žádná rostlina tůje a také jehličnatý strom z důvodu... celý příspěvek >
Zdivocele jablone, 23.12.2006
ahoj-mám něco podobného jak zminuje kolega.Na jaře jsem tak učinil že jsem prořezal stromku korunku a opravdu měl stromek více světla a tím pádem ohodně větší plody.Však co mne zarazilo-měl jsem na plodech strupovitost.Nevím jak proti strupovitosti... celý příspěvek >
Drobný kamen okolo bazenu, 16.9.2006
No, na druhu kamenu nezalezi. Hlavne aby byl peknej.
Řasožrout - test, 16.9.2006
Zdar. Kolik asi stoji rasozrout?
Další diskuze:  6  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika