Příspěvky uživatele - 248.21

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co jsem to vlastně koupila?, 15.7.2014
Ale zmarlika snad nemá ten zářez uprostřed listu...              Lída     
Listnáče na zahradě, 15.7.2014 Obsahuje fotku
Hloh a jabloně se snesou - jestli myslíte kvůli spále růžokvětých, tak byste na zahradě nemohl vysadit třeba ani skalník... Mám ho na zahrádce také, ale měla jsem kupovaný malinkatý a nějak se mu zatím moc nechce růst... Mám Paul's Scarlet, ten je v... celý příspěvek >
Květy udatny, 15.7.2014 Obsahuje fotku
To jsem nevěděla... Tak mám asi holku  ;-))  Lída
Vyska oplotenia - aku mate skusenost?, 15.7.2014
Výška zamýšleného plotu hraje roli i v nutnosti ohlášení na stavebním úřadě...           Lída
Co je to za švestku?, 15.7.2014
Ottův slovník naučný: Švestka, je pro Čechy a Moravu nejvýznamnějším druhem ovoce peckového. Jest to strom prostředně veliký, který dosahuje stáří kol 50 let a bývá vysazován nejen v zahradách, ale i do stromořadí kol cest. O původě není zhola... celý příspěvek >
Prosím o určení, 14.7.2014
Keř je arónie (temnoplodec, černá jeřabina) - jedlá, zdravá, nádherné podzimní zbarvení listů. Kytky nevím.              Lída           
Rajcata - choroba, 14.7.2014
Mám takový dojem, že se vám tam začíná objevovat plíseň (listy v pozadí), stříkala jste? - jestli ne, tak honem postříkat!       Lída           
Co je to za švestku?, 14.7.2014
To ta sousedova bosenská bývá obalená také tak, vždycky rozdává - přijdou k chuti  .           Lída
Co je to za švestku?, 14.7.2014
Takhle velké jsou "bosenské švestky" (velikost slepičího vejce), měly by zrát začátkem srpna, ale letos je všechno dřív...           Lída
Zachráníme ji?, 14.7.2014
Monilióza to určitě není, to by listy na větvi naráz zvadly a visely smutně dolů. Ale to zavinování listů může být buď hnědnutí listů nebo fytoplasma ESFY
Jak se jmenuje, 13.7.2014
Fenykl?           Lída
Rozestup v živém plotu - buksus a ptačí zob, 13.7.2014
Nejsem přes ploty, ale připadá mi to moc, řekla bych tak 40cm. Navíc si myslím, že tahle kombinace rostlin se bude špatně udržovat co do vzhledu, poroste nestejnoměrně - buxus málo a zob rychle...        Lída
Prosím poradíte dlouhokvetoucí trvalku s červenými květy 30-50 cm vysokou?, 13.7.2014
ps - k té mavuni - není dlouhověká, přežije tak 2-3 roky, ale prý se vysemeňuje na stanovišti. Kamarádce i mně se ale pak ztratila, a to jsme měly obě barvy.  Pokus byste chtěla, aby se rostlina sama rozrůstala, tak je ideální řebříček (při... celý příspěvek >
Prosím poradíte dlouhokvetoucí trvalku s červenými květy 30-50 cm vysokou?, 13.7.2014
Lukon Glads, Krulichovi, Florianus (s tím zatím vlastní zkušenosti nemám).  Lída
Brambory ještě nekvetou a nať žloutne, 11.7.2014
Někdo je už začíná kopat... Záleží, co máte za odrůdu, kdy jste sázeli... Některé odrůdy ani kvést nemusí, plody jsem na těch, co sázím, ani snad nikdy neviděla. Nať na mých Dali z 90% leží a žloutne (podstatně ví, než ta vaše) také. Koncem měsíce... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika