Příspěvky uživatele - 191.186

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dolmar PS-35C X Husqvarna 236 X Solo 643IP, 1.3.2014
Do toho původního výběru hobby pil naopak nepatří Solo 643 ip dle popisu výrobce je to stejná třída, jako 420SC. 
Dolmar PS-35C X Husqvarna 236 X Solo 643IP, 1.3.2014
Ale to snad nemyslíte vážně . Původní výběr byl 35C a 236 co se Dolmaru a Hq týká. Potom se rozhodl tazatel rozšířit výběr o 420 a ta se srovnávala se 440 resp 445, to jsou hobby pily?? možná podle Vás, podle popisu Hq jsou to všestranné pily,... celý příspěvek >
Dolmar PS-35C X Husqvarna 236 X Solo 643IP, 1.3.2014
K Vašemu pořadí, které jste si podle sebe vytvořil námitky nemám, pouze nechápu tu akvivitu s japonci, na které dotaz vůbec nebyl ani nevyplynulo z diskuze, že by někdo další tuto variantu doporučil.
Dolmar PS-35C X Husqvarna 236 X Solo 643IP, 1.3.2014
Zase začínáte z druhé strany a vlastně to tak děláte pořád. Dal jste odkaz na itest, kde bylo ještě před nastartováním pil jasné, kdo má vyhrát a kdo vyhraje. Jejich poznámky na to, že např neměli pilu připravenou a oleomac byl připravený atd.... celý příspěvek >
Náhradné diely z internetu, 28.2.2014
Dobrý den, mám zkušenosti s kasumex.cz, výborný přístup a velmi dobré ceny. Netvrdím, že jsou plnohodnotnou náhradou originálních dílů, ale v mnoha případech oprav je originální díl otázka rentabilnosti opravy, proto na domácí použití rozhodně mohu... celý příspěvek >
Dolmar PS-35C X Husqvarna 236 X Solo 643IP, 28.2.2014
Už dříve jsem konstatoval, že s Vámi nemá význam diskutovat. Jakmile Vám doložím cokoliv, začnete z druhé strany. Smířit se nedokážete Vy s mnoha informacemi, ale to je pouze Váš problém. Stačí si přečíst téma kupit Hitachi :-).
Dolmar PS-35C X Husqvarna 236 X Solo 643IP, 28.2.2014
Dolmar měl v testu nejnižší objem a plastová hračka 32C, tuto pilu dáváte na stejnou úroveň s podle Vás jinými hračkami? Tak např 643ip má válec na plastové skříni, jako hq, 32C má kovové uložení klikovky. Chybí Vám praxe, Jani Vám to vysvětlil. Co... celý příspěvek >
Dolmar PS-35C X Husqvarna 236 X Solo 643IP, 27.2.2014
Nastavení na bohatější směs nahrazuje větší podíl oleje ve směsi pro záběh. Rozhodně nenechat nastavit někým, kdo nastavuje podle znalostí s běžným nastavením. Takže raději a pouze odborně v servisu.
Dolmar PS-35C X Husqvarna 236 X Solo 643IP, 27.2.2014
A) správná volba; B) přečtěte si návod; C) používejte olej do směsi dolmar 1:50; D) mějte vždy ostrý řetěz; E) nezasahujte do nastavení karburátoru mimo nastavení volnoběhu; F) zpočátku řežte jednoduché řezy menší dřevo na zemi a postupně... celý příspěvek >
Dolmar PS-35C X Husqvarna 236 X Solo 643IP, 27.2.2014
Dohady Vaše, co jste vykonstruoval, jako vždy. Dnes jsem si prohlédl Hitachi 2.5 kW, 50 ccm, i s tou spoustou plastu 5.2 kg a všechno působí, jako hračka. Nevím, kde chodíte na ty názory. Jen z obrázků na internetu se nedá vycházet.
Pila Zenoah komatsu KZ 400, 26.2.2014
Dobrý den, já bych se nejprve informoval a potom koupil. Můžete souseda uklidnit, válec má kvalitní povrchovou úpravu, nevím, zda je to dříve známý NickelSilizium, nebo modernější kombinace. Když bude používat kvalitní směs a bude mít ostrý řetěz,... celý příspěvek >
Dolmar PS-35C X Husqvarna 236 X Solo 643IP, 26.2.2014
O co Vám jde? Odkazy na několik lidí, kteří neumějí namíchat olej s benzínem nic nevypovídají o kvalitě pily. Doporučujeme 420 a tato pila získala pouze mimo český itakytest ocenění prestižních médií a institucí v zahraničí. Popisuji dostupné a... celý příspěvek >
Dolmar PS-35C X Husqvarna 236 X Solo 643IP, 26.2.2014
Nebudu se s přetahovat, co je větší nesmysl při použití pily na palivo. Rozdíl ve vibracích je tak minimální, že podle mě vibrace srovnávat nesmysl je. Spotřeba= zbytečně spálený benzí n a to jsou peníze a výfukové plyny.
Dolmar PS-35C X Husqvarna 236 X Solo 643IP, 25.2.2014
P.S. Nezanedbatelná je znatelně nižší hlučnost 420, a nižší spotřeba, i když na palivové dřevo je podstatnější ta hlučnost.
Dolmar PS-35C X Husqvarna 236 X Solo 643IP, 25.2.2014
Na dilema to podle mě není, hq 440 je výkonově na úrovni 350 SC, nemá regulaci olejového čerpadla a prohlédněte si řetězové kolo, u 440 je za spojkou, sám si je snadno nevyměníte, u 420 a další typy dolmar mají řetězové kolo otočené ven, je to výhoda... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika