Příspěvky uživatele - 191.186

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Plamen z výfuku u Hondy GSV 190, 5.12.2014
Takže střílení začalo až s Vervou?
Plamen z výfuku u Hondy GSV 190, 5.12.2014
Předpokládám, že Vervu používáte z důvodu malého obsahu biosložky, aby nebyly problémy s karburátorem, v horším případě zadřeným sacím ventilem ve vodítku. Na to stačí kvalitní olej v motoru a jeho pravidelná výměna a aditivum pro omezení stárnutí... celý příspěvek >
Plamen z výfuku u Hondy GSV 190, 5.12.2014
Seřídil jsem karburátor a ventily. Motorům rozumím, tak jsem věděl, co mám udělat. V záruce běžte do servisu a nenechte do motoru zasahovat. Ještě bych zkusil BA 95.
Plamen z výfuku u Hondy GSV 190, 5.12.2014
Mě toto dělalo na GXV a bylo příliš chudé nastavení bohatosti směsi. Po odstavení plynu z výkonu střelí do výfuku. Pomohlo také seřízení ventilů, až budou provozní hodiny na seřízení. 
Malotraktor MKS-60 Kawasaki 6HP 4-00/8´´, 1.11.2014
Přehazování kol za nože byla a je snaha Vari cenově zpřístupnit celou sestavu. My jsme dokoupili rotavátor s převodovkou a jen předělám motory. Převodovku využívám k nahrnování brambor a v navijáku. Jinak předělat 2x za rok kola za rotavátor na jaře... celý příspěvek >
Sekačka ztrácí výkon, 30.5.2014
Jak dlouho ten chlornan byl v sekačce?
Jaká je pila dolmar 5105 C?, 27.4.2014
Také zdravím, zhruba 9 let řežu s PS 5000, bez jediné závady, z PS 5000 vznikla 5105 C, tato pila byla vzhledem k v té době chybějící pile 60 ccm(6100) konstruována do extrémních podmínek profi provozu s předpokladem využití výkonu pily tam, kde se... celý příspěvek >
Jakou pilu na obcasny prorez?, 23.4.2014
Husqvarna 450 má 5,1 kg, 420 má 4,9 kg. Setrvačností aktivovaná brzda je v dnešní době u značkových výrobců běžné. Není běžné velká skříň motoru z lehkého kovu, regulace průtoku oleje, otočené řetězové kolo ven i nízká cena, což 420 má a 450 nemá.... celý příspěvek >
Sekačka Florabest FBM 575 - zkušenosti s mulčováním, 20.4.2014
Kupte sekačku s pojezdem, jinak B&S je držák a lidl řeší reklamace naprosto v pohodě. Takže při nějakých problémech peníze zpět, nejen vlastní zkušenost.
Vapka Stihl RE 98 (Nilfisk), 20.4.2014
Mě na makitě napraskla tlaková hadice a vapka cyklovala, jak tlak klesal. Po reklamaci a výměně tlakové hadice je chod v pořádku. Zkontrolujte si těsnost tlakové části od vapky po pistoli.
Benzínová sekačka na trávu Gude, 10.4.2014
No, nemá pojezd, motor nějaká čína, nevypadá to na dlouhou dobu.
Husqvarna 359 a vytékání oleje, 9.4.2014
Zablokovat píst, povolit spojku ve směru, jak se otáčí při chodu motoru, sundat spojkový buben a máte před sebou krycí plech olejového čerpadla. Nejprve bych sundal plech a osušil vše pod ním, dál nic nerozdělával, doplnil olej do nádržky a ponechal... celý příspěvek >
Stiga 48s novinka 2014, 9.4.2014
Čtyřtakty honda jsou naprostá špička u malých motorů a opravdu se jejich provozní problémy nafukují, protože se je konkurence u nás snaží snížit. Ve skutečnosti jsem u GCV a GXV neměl žádné problémy za téměř 20 let (GXV 160 Vari). V té době to byl... celý příspěvek >
Výběr postřikovače stromků, 7.4.2014
Mám postřikovač Solo, zase bych ho koupil, protože je to tradice kvality a spolehlivosti, díly jsou kdykoliv k dispozici a na japonce jak skončí nějaký pokus o rychlé zbohatnutí prodejem velkého množství a nějak to nejde, tak se značka vytratí. Už to... celý příspěvek >
Stihl ms210 nejde do otáček, 7.4.2014
Pootevření L je první pomoc, za kterou jsem byl vícekrát kritizován, ale někdy pomůže, protože je třeba brát do úvahy biosložku v palivu, ne jen to, že když pila jede, tak proč zasahovat do nastavení. Gel u sedla trysky změní/ ochudí směs a potom se... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika