Příspěvky uživatele - 133.190

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Prosím o radu - jakou hobby pilu pro manžela?, 26.10.2011
O těch uzávěrech jste to napsal sám i když to nepovažuji za až tak důležité, za mne snad už jen otočená spojka dovnitř, lepší jednopákové ovládání, napínák řetězu, plošší spodek pily... Nikomu svůj názor ale nenutím.
Prosím o radu - jakou hobby pilu pro manžela?, 26.10.2011
Pro Pavla: Mám osobní zkušenosti s H353 a 357 (i 372 a 575) ale ty první dvě jmenované mají z mého pohledu značné nedostatky z hlediska uživatelského pohodlí oproti Stihlu. A farmářky na tom nebudou o moc lépe.
Prosím o radu - jakou hobby pilu pro manžela?, 26.10.2011
milá paní, možná si budete mysle, že se mi to říká...,ale být Vámi bych ty cca 2300 za Stihl MS211 zkusil přidat a pořídil tuto pilku.Já ji mám už třetím rokem jako takový doplněk k mým dvěma profi pilám 59 a 76 ccm a smekám před ní, co dokáže bez... celý příspěvek >
Chlorové tablety, 25.6.2011
Já to mám ty kyslíkové tablety, chlorové jsme kvůli dítěti nekupovali... jen vůbec nevím, jestli to může být ve vodě při koupání a jestli do toho košíčku?
Chlorové tablety, 24.6.2011
Dobrý den, taky řeším tento problém - nechci kupovat plovák, můžu dávat tablety do toho košíčku, kterým se nasává voda do filtrace?? Nebo to takhle nejde?
Měření PH a O2, 16.6.2011
Ahoj, chtěla bych se zeptat vás zkušených  - máme první bazén, takže trochu (více) tápu... mám tabletový tester na Ph a O2 (máme kyslíkovou chemii) - za jak dlouho se mi ukáže správná hodnota? Ph se mi zbarví hned a barva drží, ale O2... celý příspěvek >
Bezchlorová chemie do bazénu, 13.5.2011
Ahoj, chtěla bych se zeptat - budeme kupovat bazén 3,66 x 0,99 s pískovou filtrací. Jelikož máme téměř roční miminko, uvažuji o bezcholorové chemii. Bazén bude od Marimexu, takže chemii bych koupila taky tam (Blue One). Poradíte někdo, co všechno... celý příspěvek >
Intex vs. Bestway, 8.5.2011
Chtěla bych se zeptat, jestli má někdo zkušenosti s nadzemními bazény s pevnou konstrukcí, a sice Intex Hawai nebo Bestway? Na pohled vypadají úplně stejně, ale netuším, jestli je dražší Intex opravdu kvalitnější... a ještě jeden dotaz ohledně... celý příspěvek >
Jaký pevný nadzemní bazén?, 1.4.2011
Ahoj, prosím moc o radu … rozhodli jsme se, že si letos na zahradu pořídíme bazén. Jelikož není moc financí, bude to takový ten obyč nadzemní (pevný, ne nafukovací, 3,5 až 4,5 m průměr, hloubku bych chtěla aspoň těch 120cm), chtěla bych s... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika