Příspěvky uživatele - 133.190

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jakou pilu?, 24.10.2015
Pro "kozičkáře" je profi pila naprosto zbytečná investice. Ideální je pila kolem 40 ccm.
Poradíte začátečníkovi jak správně nabrousit pilu?, 17.4.2015
Vodítka od Oregonu jsou dobrá, i když ty starší co neměly tu zaklapávací sponu, ale měly ji na křídlatou matku byly lepší. Teď docela solidní vychytávku na broušení mají u Stihlu. Cena toho vehementu je teda kolem 8 stovek, ale nápad suprovej. Jednu... celý příspěvek >
Husqvarna 365 x torq, 3.4.2015
Já mám měsíc a půl HQ576XP autotune a zatím jsem spokojen. Autotune jsem vyloženě požadoval, protože s ním nemám špatné zkušenosti (mám i 560XP - už druhej kousek) Jestli zakladatel dotazu do teď používal 575XP, tak přechod k 365 nebo 372 by byl krok... celý příspěvek >
Echo 610, 22.2.2015 Obsahuje fotku
Echo 620SX jsem měl možnost loni v létě cca týden testovat. Docela povedenej stojek, přirovnal bych ho k HQ 555,případně Stihl MS361... Pilka živá, jde pěkně za plynem, dobře odpružená, ale pevná ve vedení řezu, dobré studené i teplé starty. Zajímavá... celý příspěvek >
Prilba k motorove pile, 18.2.2015 Obsahuje fotku
Protos Integral je nádherná přilba, ale ta cena je dosti šílená. Já jsem si teda za cenu jen o trochu méně šílenou loni koupi přilbu HQ functional s FM rádiem a doporučuju!! Hned je ta práce o něčem jiným, jen někdy je teda lepší z důvodu bezpečnosti... celý příspěvek >
Ostřící přípravek na ruční broušení řetězů nebo pilník s vodítkem, 15.2.2015
Romane, napsal jsi to naprosto přesně. Já taky mám doma brusku - teda jen vobyčejnou Hecht 9230,ale dávno už ji používám jen na srovnání totálně doje.anejch řetězů od okolních sousedů(rádobydřevorubců, kozičkářů... atd) Na ostření pilníkem žádná... celý příspěvek >
Pila na špalkování, 27.1.2015
Škoda, že dnes už HQ nevyrábí podobné farmářské pily, jako byla před dvaceti lety H61. Bylo neskutečné, co si tahle pila nechala líbit. Na špalkování velkých průměrů dřeva by to chtělo pilu s podobnou charakteristikou - ne tak vytočenou, velký výkon... celý příspěvek >
Pila do probirky a na tezbu, 2.1.2015
Já už mám teda taky druhou 560,na tý první bylo povyměňovaný skoro všechno, než začla fungovat tak jak by měla.Na týhletý nový zatím "jen" rozlítnutá klec ložiska kliky a následně K.O. píst, ale všechno vyřešeno na záruku a pilu jsem měl opravenou do... celý příspěvek >
Pila do probirky a na tezbu, 2.1.2015 Obsahuje fotku
 Já dělám převážnou většinu těžebních prací s HQ560XPG. Potom mám ještě Stihl MS261 s HQ339XP na probírky a MS460 na silné dřevo + na manipulaci. Ale s tou 560XPG dělám nejradši, občas i docela silný kousky
Paděleky, 14.12.2014
Na sečení křoviňákem v pohodě stačej sluchátka se štítem bez helmy. S helmou si běžný sečení trávy nedovedu představit, asi bych v tom chcípnul. Ale na druhou stranu si nedokážu představit práci v těžbě dřeva(kácení, odvětvování,event.manipulace) bez... celý příspěvek >
Paděleky, 14.12.2014
Sluchátka s rádiem jsou fakt luxusní věc.Přece jen když je člověk celej den venku v háji, tak si to alespoň tím rádiem malinko zpříjemní. Já té investice vůbec nelituju. A ten novej kokos vypadá taky pěkně, já mám teda ještě ten starší typ.
Husqvarna nebo Stihl? Respektive Stihl MS362 kontra Husqvarna 560XP, 13.4.2014
Jakoý druh těžby děláte? Dřevina, hmotnatost...?
Jaký řetěz koupit na Dolmar, 3.3.2014
Přesně tak, řetěz 91VXL je vynikající volba. Měl jsem ho na St MS211 a řezal krásně. Hlavně kupte takový, který nemá takové ty bezpečnostní mezičlánky mezi řezacími zuby, je to akorát pro zlost. Případně řetěz od Stihlu Picco Micro je taky dobrý.
Stihl 261, 15.2.2014
Být vámi, ještě bych koupi MS261 zvážil. Přece jen je to profi pila a pro to použití co jste napsal je to naprosto zbytečné. Pro toto použití bohatě stačí pila z řady Hobby nebo Farm. Profi pily vyžadují i jisté specifické zacházení - čerstvá pohonná... celý příspěvek >
Pila do těžby, 8.2.2014
Jestli tazatel chce jednu univerzální pilu (Stihl),pak bych to viděl na MS362. Husqvarnu nechce, tam by byla má volba 560XP. Opravdu to zvažte, ono se denně nedělá MÚ s hmotnatostí 1+  V probírce bych s MS441 (nebo mojí MS460), HQ372... dělat... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika