Příspěvky uživatele - 138.131

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata 2016, 7.2.2016
tak pak informujte jak pokus dopadl.Vidím, že opět budete mít Golden Currant-já loni vynechala, ale letos opět budou dva kusy, asi pěstované ve dvou 2OL barelech.
Jaké papriky a rajčata?, 7.2.2016
co se týče pěstování v nádobách-spíš než truhlíky myslím kýble, tak se tak dají pěstovat veškerá rajčata i papriky, pokud budete samozřejmě pravidelně přihnojovat a zalívat.Zvlášt paprikám se tak skvěle daří.Může to být i varianta pro chladné polohy,... celý příspěvek >
Jaké papriky a rajčata?, 7.2.2016
no s rajčaty je to jednodušší-rajčata bych zvolila nějaké rané F1,jak velkoplodé tak z řad cherry.Vyhla bych se biftekům, a různým pozdně zrajícím zajímavostem.Já sama pěstuju v 270-280 m a často mi pozdní odrůdy nedozrají, proto mám dva foliáky, na... celý příspěvek >
Jaké papriky a rajčata?, 7.2.2016
to záleží na tom, v jaké jste nadmořské výšce, napište odkud ste, jestli je pozemek slunný, chráněný před větrem atd.Pak můžem radit.
Papriky 2016, 19.1.2016
tak mě to už klíčí, zatím první kelímky, ale okolo pátku počítám, že už by mělo být venku téměř vše.
Papriky 2016, 15.1.2016
pro Staniol:  Ono bohužel 400m.nm je pro pěstování paprik na volném záhoně nevhodné.I ty nejranější odrůdy jako Amy, atd. jsou určené pro pěstování ve folnících, pouze v nejteplejších oblastech venku.Já pěstuju ve 270 m.nm a to je opravdu... celý příspěvek >
Papriky 2016, 13.1.2016 Obsahuje fotku
ano, to je pravda, ale protože nemám ideální podmínky k pěstování sazenic, tak většina odrůd typu kapie, či různé velké rohy, mi maximálně dělají v půli května poupata, i když je dám v půli ledna. Co mi rychle roste jsou rané odrůdy Artist, a... celý příspěvek >
Papriky 2016, 13.1.2016
Tak u nás po dnešku hotovo-mám 70 sadbovačů, v každém po 4 semenech/kde mám málo semen tak po 3/.Po vzejití nechám max. dvě rostliny, pokud někde vzejde jeden kus už tak zůstane.Na jednom tácu mám ještě pár volných míst, tak počítám ještě s několika... celý příspěvek >
Ranné rajče, 12.1.2016
suchá semena snesou hodně nízké teploty i opakovaně.Před pár lety sem vysévala semena paprik odrůda Mars, která byla 12 let prošlá/ tedy byla stará možná i 14 let/.Přežila na půdě,/sáček ležel na zemi ve slámě/,i rok kdy v zimě bylo - 24st.Klíčivost... celý příspěvek >
Hokaido - z vlastních semen, 3.1.2016
2O-3O m je málo, aspon 35O m by neměla růst jiná dýně.
Ranné rajče, 16.12.2015
se Stupickým ho nemohu porovnat, nepěstuju ho, ale bylo nejranější ze všech odrůd co sem zatím měla.Rajčata jsou chutná, ale spíše drobná, ani ta plodnost mi nepřipadá velká, ale stojí za to vyzkoušet.
Jalahot F1 a Jalapeňo Early, Telica, Mamooth, 3.12.2015
tak určitě to zapékané s tvarohem zkusím, možná i naložené plněné třebas cibulkou, nebo nějakou mrkví se zelím.Já letos zapékala Pálivce, plus různé sladé papriky, s cuketami, lilky a na to parmazán, neb balkánský sýr.Bylo to výborné.Tak uvidím, jak... celý příspěvek >
Jalahot F1 a Jalapeňo Early, Telica, Mamooth, 2.12.2015
Má někdo zkušenosti s pěstováním těchto paprik? Případně jak je využíváte v kuchyn?.Letos budu mít tyto odrůdy poprvé.
Papriky 2016, 2.12.2015
tak já zůstanu u svého starého způsobu, možná to nebude 10.1.,ale nejpozději do 20.1. vyseju většinu odrůd, krom těch, o kterých vím, že,jim extra raný výsev nedělá dobře.Ty půjdou až v únoru.
Papriky 2016, 1.12.2015
jinak ještě k tomu pozdnímu výsevu, papriky seté i zkraje března ještě mohou dobře plodit, samozřejmě je riziko, že nedozrají, pokud přijdou na začátku září mrazíky, a měly by to být spíš rané a polorané odrůdy.Pozdní papriky často plodí zkraje září... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika