Příspěvky uživatele - 218.19

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Prasklý zelák - rada, 23.10.2012
rozhodně bych nedávala lepidlo, ani žádný silikon... FUJ..., tam kde bude kysat zelí  dejte igelit jak radí přispěvovatel nade mnou, nebo nešetřete a kupte nový zelák - tento je stejně k ničemu, nebo si do něj dejte na jaře kytky
Oxalis, 22.10.2012 Obsahuje fotku
já jsem si z jedné rostlinky jich postupně namnožila již nepočítaně a co jsem rozdala - prostě vyklopím z kvetináče rozříznu na dva, tři díly a znovu zasadíma a on hrozně rychle utvoří pěknou košatou rostlinu a stále kvete. hnojím hnojivem na... celý příspěvek >
Prosím co je to za rostlinu, 21.10.2012
Jedná se o pandán-nebo-li pandanus, nás by býval vystěhoval z bytu musela jsem ho darovat.
Pozná někdo prosím co to je?, 13.10.2012
Já ho pěstuji jen jako letničku, na jaře si koupím nový.
Prosím poraďte název květiny, 11.10.2012
Pane Josefe -díky
Prosím poraďte název květiny, 11.10.2012 Obsahuje fotku
Známá má květinu ale nevíme název - prosím poradíte???
Oleandr, 4.10.2012
Opravdu bez milosti pryč s ním, nebo si zaneřádíte i ostatní rostliny. Taková věc se má řešit v zárodku a nenechat takto napadnout komplet celou rostlinu. Na jaře si kupte nový a budete se z něj znovu radovat.
Copak mi to roste?, 28.9.2012 Obsahuje fotku
tak jsem v blízkosti našla co by to mohlo být - žlutá květina
Copak mi to roste?, 28.9.2012 Obsahuje fotku
Již několik let se mi objevuje na záhoně ale jen v jednom místě tato rostlina - nevím oč se jedná, zatím jsem ji vždy v zárodku vytrhla, protože jsem si byla vědoma, že jsem tam nic nesázela ani nesela. Letos jsem ji nechala vyrůst a roste rychle -... celý příspěvek >
Co je to za květinu, 28.9.2012
tu vždy obdivuji v cizině - krása
Bylinka nebo plevel?, 26.9.2012 Obsahuje fotku
mohl by to být smil jeden voní po magi a jeden po kari jestli je to ono na fotce
Prosím je to žampión?, 25.9.2012
Bedla zardělá má uplně jinou nohu - je to žampion
Zkožovatělé listy, 25.9.2012
Já bych je vyklopila z květníků obrala ty ošklivé listy pryč a znovu zasadila třeba do širokých pěkných kameninových misek, tento typ tenury v nich vypadá celkem dobře.A určitě je moc nezalívejte, ony umí s vodou dobře hospodařit.
Název rostliny, 24.9.2012
tak to jste si ji spletla /nebo ta dotyčná co vám ji dala/s rýmovníkem, ale tato vám rýmu opravdu nevyléčí
Calathea a syngonium - žloutnou listy, 20.9.2012
já vždy když koupím nebo dostanu kytičku, tak ji hned přesadím 
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika