Příspěvky uživatele - 218.19

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Africká fialka, 12.1.2013
Ty měkké listy odstraňte,  nechte jen pěkné pevné srdíčko - moc ji nezalévejte - někdy to mám také tak s fialkami . Mám zkušenost čím méně zalévám tím víc kvetou
Medinilla, 13.12.2012
ale to je na těchto květinách typické a běžné, že mateční růžice odumře a vyrostou nové mladé a ty pak opět kvetou
Co chybí mojí rostlince?, 1.12.2012
U těchto rostlin většinou po odkvětu hlavní původní rostlina zahyne - rostlina si vytvoří nové vedlejší sazenice a ty dále rostou a dělají nám radost. Ta původné zcela zahyne a odstraní se.
Co je to za kytku?, 26.11.2012
Bude to calathea
Plíseň kaktusu, 17.11.2012
přípravek se jmenuje mospilan
Plíseň kaktusu, 17.11.2012
to bude nejspíš vlnatka - je to nezmar a rychle se šíří - kupte si přípravek na ni a je třeba kaktus nejen ošetřit zvenčí, ale hlavně i vyprat kořeny důkladně a dát novou zeminu na kaktusy 
Guzmánie - kdy oddělit odrůstajíci odnožky?, 16.11.2012
já se nedívám jestli je zima nebo ne - květina to potřebuje tak jí vyhovím
Guzmánie - kdy oddělit odrůstajíci odnožky?, 15.11.2012
já bych je klidně oddělila a zasadila  to je u těchto rostlin běžné odkvetou, umřou, ale vyroste nová sazenice
Prosím o určení názvu rostliny, 9.11.2012
cínie/ostálka
Určení květiny, 6.11.2012
Děkuji, bude to nejspíš Valota.
Určení květiny, 6.11.2012
Prosím poradíte mi? Jedná se o květinu s řemenovitými úzkými listy, vyrůstají z cibule - květ je podobný amarylisu, ale drobnější.Stále mi jen rostou listy a nekvete. Děkuji za pomoc. Hladám v diskuzích - mám dojem, že už tu podobný dotaz byl, ale... celý příspěvek >
Krmítko pro ptáčky, 28.10.2012
to vypadá moc dobře, ptáčkové budou mít radost budou mít i pěkně kde posedět a "popovídat " to bude podívaná - moc vám závidím
Prosím o název této rostliny, 26.10.2012
Má rád dost vody /ale neměl by stát ve vodě - hrozí uhnívání kořenů/  a hlavně hodně světla a slunce, přes léto je mám venku a pěkně rostou. Pokud ho budete pěstovat někde v polostínu či stínu, budou mu opadávat listy a bude živořit.Také 1x... celý příspěvek >
Prosím o název této rostliny, 25.10.2012
u nás říkáme gumovník - ale prýští mléko jako pryžcovité rostliny  také ho pěstuji i ve vínové podobě. Vždy seříznu a nové rostlinky opět zasadím a tím jsem namnožila spoustu rostlin
Poznáte, co to je?, 24.10.2012
připadá mi to jako kdoule
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika