Příspěvky uživatele - 77.130

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Tulipány z holandska, 1.4.2014
Krásný den všem milovníkům tulipánů, můžete mi prosím dát několik rad? dostala jsem před dvěma lety cibulky tulipánů, narcisek a hyacintů + nějaké další drobné cibulnaté květinky, bohužel jsem je dostala dost pozdě, skoro před zámrzem, takže jsem... celý příspěvek >
Pěstování lilií a kaly ze semen, 1.4.2014
Tak lilie zatím nic, tahám je ven očima, ale nepomáhá to, ještě vydržím, možná, že opravdu semínky nebyla zralá. Děkuij za rady a tipy, jestli se nezadaří letos, za rok to zkusím znovu :-)
Kanadská borůvka, 27.3.2014
Děkuji, celou sezónu hnojím hnojivem pro borůvky, stříkala jsem i to hnojivo s železem, ale zlepšení jsem neviděla, tak jsem si říkala, že zkusím tohle. Jinak zalévám vodou buď dešťovou a když není, tak ze studny. Někdy zaleji nakvašenými králičím... celý příspěvek >
Kanadská borůvka, 26.3.2014
Můžu zkusit dát ke kanadským borůvkám hořkou sůl? loni mi trochu u jedné žloutly lístky, zalévala jsem železem, ale neřekla bych, že se to zlepšilo, tak jsem si říkala, jestli by nepomohla hořká sůl. Ale nikde jsem k tomu nic nenašla. Nechci o... celý příspěvek >
Venkovní ibišek, 23.3.2014
Ještě poznámka, jestli semínka naklíčí, tak substrát určitě dobře propařte, dejte do trouby nebo pod. Ať zničíte smutnice, letos mi sežraly první várku semínek. Jo a když naklíčená semínka dáte do sadbovače, tak už to se zálivkou moc nepřehánějte, ať... celý příspěvek >
Venkovní ibišek, 23.3.2014
Za zkoušku nic nedáte, sestra je má taky a ta mi dává rovnou semenáčky, které má pod ibišky. Já nejsem odborník, ale teď jsem něco četla, takže určitě semínka ze semeníku vyndat, pak bych je namočila třeba do vlažného odvaru heřmánkového čaje, jestli... celý příspěvek >
Gladioly (mečíky), 23.3.2014
Děkuji, tak to už tam asi měly ty korálky být, že? Chtěla jsem to ještě pořádně vyhnojit... Děkuji za případné tipy jak na mečíky, aby byly tak krásné jako je máte Vy. Čím hnojíte apod? Já hnojím králičím hnojem, který zarývám a nebo nechám nakvasit... celý příspěvek >
Založení zahrady, 23.3.2014
Krásné kytičky Marie, jak dlouho to je, co jste záhonky zakládala, máte někde i cibuloviny? a máte na zahradě i užitnou část? Moc se mi Vaše zahrada líbí. Já teď zkouším smíšenou výsadbu, užitkové rostliny, zelenina a kytky dohromady, mám malou... celý příspěvek >
Gladioly (mečíky), 23.3.2014
Máte krásné mečíky, já jsem bohužel loni přišla o většinu cibulek, ale mám hodně brutů. Můžete mi prosím někdo napsat, jak a kam bruty sejete? Jestli hodně na sluníčko nebo spíš do stínu nebo jestli jen do nádoby? Jak přihnojovat, aby se udělala... celý příspěvek >
Pěstování lilií a kaly ze semen, 23.3.2014
To jsou lilie na té fotce? já jsem na zkoušku vysela semínka do truhlíku, ale nejsem si jistá, že byla dostatečně vyzrálá. Já jsem je tedy sela minulý týden a truhlíky jsem dala pod sklo společně s dalšími květinovými semínky... Myslíte, že mám dát... celý příspěvek >
Papriky 2014, 13.3.2014
Tak to jsem substrát asi špatně propařila :-(děkuji za osvětlení, jsou to takové malé bílé žížalky :-(No jo, tak doufám, že rajčata mi už neohrozí...
Papriky 2014, 12.3.2014
Tak já z paprik nemám nic, už jsem viděla, že klíčí, ale pořád nelezly. Pak jsem zjistila, že mi kořínky vyžírají maliký hádci, když ďoubnu do semínka tak tři vylezou :-(nevím, co se to stalo, substrát byl ošetřený, rajčata, která jsem sela dva dny... celý příspěvek >
Co na mech, 11.3.2014
Chm, koukám, že to bude neřešitelný problém, tak já budu doufat, že se mechu daří jen letos, že nebyla taková zima a že to dolomitický vápenec zatím zachrání a tráva poroste jak o život a mech ji neutlačí, abych neměla mokrou sedinku, když si sednu... celý příspěvek >
Co na mech, 11.3.2014
Jejda, nehádejte se prosím, já nemám nic proti mechu, jen ho nechci mít na zelené terase. Ani si nemyslím, že by tu mech vydržel přes léto, protože to není tak, že jsem si nechala navézt hlínu místo jiné hlíny, ale na zelenou terasu, tedy do lavoru... celý příspěvek >
Vertikutace již nyní?, 7.3.2014
Aha, děkuji za informaci, za jak dlouho to asi tak vidíte? Třeba to nakonec nebude ani třeba, bude sucho, teplo sluníčko a mech zmizí sám :-) ale příště budu na zelenou skalici pamatovat. Děkuji
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika