Papriky 2014



host - 77.130 (?)
12.3.2014 11:33

Tak já z paprik nemám nic, už jsem viděla, že klíčí, ale pořád nelezly. Pak jsem zjistila, že mi kořínky vyžírají maliký hádci, když ďoubnu do semínka tak tři vylezou :-(nevím, co se to stalo, substrát byl ošetřený, rajčata, která jsem sela dva dny po paprikách jsou krásná, hádci nikde... Poradíte mi alespoň co to je a kde se to vzalo? Už jsem dala novou várku paprik do jiného substrátu, ale už budou opožděné, víc než dost... Děkuji

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
                     
Klarcab - (10) - 9.238 (?), 10.3.2014 16:15

Dobrý den tak takto vypadají mé papriky, dělám to poprvé tak uvidíme jak se bude dařit. Zatím to vypadá dobře.

papriky 2014
papriky 2014
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 77.130 (?), 12.3.2014 11:33

Tak já z paprik nemám nic, už jsem viděla, že klíčí, ale pořád nelezly. Pak jsem zjistila, že mi kořínky vyžírají maliký hádci, když ďoubnu do semínka tak tři vylezou :-(nevím, co se to stalo, substrát byl ošetřený, rajčata, která jsem sela dva dny po paprikách jsou krásná, hádci nikde... Poradíte mi alespoň co to je a kde se to vzalo? Už jsem dala novou várku paprik do jiného substrátu, ale už budou opožděné, víc než dost... Děkuji

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Klarcab - (10) - 9.238 (?), 12.3.2014 20:09

jestli to je to co si myslím tak jsou to smutnice, takové malé mušky nakladou vajíčka do zeminy a pak jsou tam takové malinké hádátka bílé a ty žerou kořeny jak kytek, tak i tohoto když to máte doma. Takto mi chcíplo už hodně květin protože měli sežrané kořeny. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 77.130 (?), 13.3.2014 8:21

Tak to jsem substrát asi špatně propařila :-(děkuji za osvětlení, jsou to takové malé bílé žížalky :-(No jo, tak doufám, že rajčata mi už neohrozí...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 48.30 (?), 14.3.2014 16:48

Já mám různé druhy paprik, nejraději máme velké žluté rohy


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
m3f - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5577) - 242.167 (?), 15.3.2014 11:42

Silnostěné odrůdy určené do skleníku jsem vyséval v lednu, po přepikýrování je mám v kelímcích, hnojivo žádné, po přepíchání jsem je chvíli zalíval stimulátorem růstu a zakořeňování, stejně tak lilky. Papriky letos většinou opět špatně klíčily, hodně jsem podséva, pochválit musím ty kvadratické z Moravoseedu. Pálivá paprička, kerou jsem držel v květináči celou zimu, má spoustu nových květů a plodů a roste jak o dušu.

Kubista F1
Kubista F1
Rostlina která přežila zimu ve verandě.
Rostlina která přežila zimu ve verandě.

Papriky, rajčata, lilky.
Papriky, rajčata, lilky.
Papriky
Papriky
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Klarcab - (10) - 94.107 (?), 16.3.2014 16:50

ještě jsem se chtěla zeptat jestli v těch kelímkách máte dole díru na odtok vody? děkujiwink

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
m3f - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5577) - 242.167 (?), 16.3.2014 18:30

Dírky do kelímků dělám u všeho, tedy i u paprik. Paprika potřebuje hodně vody, ale přebytečná musí pryč.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
Klarcab - (10) - 94.107 (?), 18.3.2014 9:28

super moc děkuju sice jsem vyučený zahradník s maturou ale tohle jme moc nebrali :-)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
Klarcab - (10) - 94.34 (?), 24.3.2014 9:10

takto to vypadá dnes parika i rajče :-)


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika