Příspěvky uživatele - 123.5

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Okrasný len, 2.11.2012
Milý pane, ani já, ani paní Lída nejsme začínající zahradnice a určitě je nám znám rozdíl mezi jednoletým lnem setým a lnem vytrvalým okrasným. V mém příspěvku jsem primárně řešila, zda len vytrvalý vydrží přes zimu venku aniž by... celý příspěvek >
Fantazie, 31.10.2012
Fantazie je chuťová lahůdka, chci ho naroubovat ale nemohu zjistit bližší informace o způsobu pěstování. Jestli máte někdo s touto odrůdou zkušenosti, prosím napište. Zajímá mě, jak silně roste, jestli plodí na krátkém dřevě, dobře obrůstá... celý příspěvek >
Okrasný len, 30.10.2012
Má někdo zkušenost s přezimováním lnu? Před 2ma lety jsem koupila na podzim len v květináčku a přezimovala jsem ho v bytě.Příští rok byl nádherný, blankytně kvetl v jenom kuse snad 3 měsíce. Další zimu jsem ho nechala venku a nepřežil. Letos jsem si... celý příspěvek >
Kyselá a trpká jablka, 29.10.2012
Která sladší jablka jsou vhodná do 450m.n.m.? Jsou vůbec nějaká? 
Co vysadit vedle thuje do živého plotu?, 28.10.2012
mě se líbí mix sloupových jehličnanů a habrů. Habry jsou krásné v každém ročním období, přes zimu olistěné hnědožlutým listím, z jara svěže zelené. Pohledová clona jenom z jehličnanů vypadá strnule a fádně. Ještě bych zvolila těch jehličnanů... celý příspěvek >
Omlazení sadu, 26.10.2012
Pane Vysloužile, v předminulém příspěvku jste popsal stručně a výstižně podstatu postupného roubování.Díky.
Neodborně zasazená borovice, 26.10.2012
Můžete mi sdělit, jak velké jste měl u té první borovice přírůstky? Já mám tu zkušenost, že přesazená borovice 2 roky stojí. I když u tak malých borovic jaké jste měl Vy to možná neplatí.
Omlazení sadu, 25.10.2012
Rony, mluvíte mi z duše, podle mě je strašně důležité jak píšete, vědět,kde roubovat.Bohužel se to nedá z literatury vyčíst a najít někoho, kdo zná, je dost problém.Dříve to uměl kdekdo. Někde jsem slyšela, že je možné roubovat postupně, což si... celý příspěvek >
Bříza, 23.10.2012
omlouvám se, že se to stalo zrovna mě. Bžízu jsem ostříhala podle výše uvedených rad raději hned, aby měl manžel lepší spaní. Zkrátila jsem jí tak na 4 metry a vypadá docela pěkně.bříza je můj oblíbený strom, dává krásný polostín a za tu námahu mi... celý příspěvek >
Neodborně zasazená borovice, 23.10.2012
Konvalinko, můžete mi pro zajímavost napsat, jak jsou teď vysoké ty, co byly kdysi metrové?
Neodborně zasazená borovice, 22.10.2012
Zajímalo by mě, o jak velkou borovici šlo. Já mám tu zkušenost, že borovice jsou na přesazení velmi citlivé. První borovice byla 3metrová pinus nigra sázená zahradníkem, dva roky se mátořila než bylo po ní.jelikož byla v záruce,... celý příspěvek >
Malá jablíčka, 18.10.2012
Chci si koupit okrasnou jabloň protože je krásná.Má někdo zkušenosti jak dlouho po opadu listů vydrží jablíčka na stromě a jak brzo je stačí sežrat ptáci?  
Bříza, 15.10.2012
Před 8 lety jsem vysadila na malé zahradě břízu. Nyní je nádherná, zhruba 6m vysoká. Manžel ale chodí okolo a nadává z obavy, jak se bude kácet až přeroste.(je v blízkosti tří zdí od domů) Dá se bříza nějak udržet v mezích? Yveta
Topaz, 15.10.2012
Každý chválí Topaz, takže ho chci koupit taky. Mám jen obavu, jestli bude mít u nás, na Vysočině, také chutné plody.Má někdo zkušenosti s Topazem ve 420m.nm.? V příručkách píší, že je spíše pro nižší polohy, to samé píší o Goldstaru, jsou oba... celý příspěvek >
Presadenie 4-metrového smreku, 13.10.2012
Pane Vašku, mohu se zeptat, jak starý ovocný strom jste přesadil? Já bych potřebovala přemístit 8 let starou jabloň výška cca3,5m Yveta 
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika