Příspěvky uživatele - 123.5

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Amelanchier alnifolia nebo lamarckův?, 26.1.2013
Paní Lído, je to nááádhera ten Váš Lamarck. Tak to je pro mě jasná volba, když má i chutné plody.Trochu mám ale strach, zda ho udržím střihem v mezích, potřebuji tak do 2 metrů výšky.
Amelanchier alnifolia nebo lamarckův?, 25.1.2013
Může mi někdo tyhle keře porovnat? Alnifolia má prý chutnější plody než Lamarck, ale je v tom zas tak velký rozdíl? Je Lamarck o hodně krásnější než Alnifolia ?  Váhám mezi těmi dvěma, chci krásný keř, ale chci i dobré... celý příspěvek >
Cesmína - samčí nebo samičí?, 22.1.2013
mám 10 let starou cesmínu, když jsem ji kupovala, měla červené plody, z toho soudím, že jde o samičí rostlinu, která ale od té doby sice trochu kvetla ale neplodila. Rozhodla jsem se, že jí příkoupím samce, ale to je kámen úrazu, protože v žádném... celý příspěvek >
Strupovitost jabloní, 9.1.2013
Můj děda měl spoustu jabloní, vím že stromy nikdy ničím nestříkal (tehdy asi ani žádná chemie neexistovala) a nepamatuji se, že jablíčka, která jsme jedli, by byla strupatá.Je to už asi 40 let. Je strupovitost problém naší doby?
Spartan, 1.1.2013
Jaké jsou chuťové zkušenosti s náhradou Spartana v podobě Spalordu?
Trpí goldstar pihovitostí?, 15.12.2012
No jestli se to dá částečně usměrnit omezením dusíku a draslíku ve výživě a jestli se Vám to vyskytlo jen na některých plodech ve shlucích, tak snad se nad tím dá zamhouřit oko. Já ho ale počítám mít na jednom stromku spolu s Rajkou a... celý příspěvek >
Trpí goldstar pihovitostí?, 15.12.2012
Tím KALKOSOLEM by se mělo ale podle návodu stříkat od července až do sklizně a to se mi tedy moc nechce.Prý je tato odrůda citlivá na přehnojení dusíkem, zdědil pihovitost asi po matce Vandě ale to pak musí trpět pihovitostí i Topaz?... celý příspěvek >
Trpí goldstar pihovitostí?, 14.12.2012
Dobrý den, jelikož sháním na příští rok rouby jabloní, obrátila jsem se na ČZS Horní Bělá, kde mě varují před naroubováním goldstaru ketrý prý trpí často pihovitostí. Máte někdo prosím s tímto zkušenosti, pan Vysloužil zde často... celý příspěvek >
Pozdně zimní rezistentní odrůdy - hodnocení, 12.12.2012
Trochu stručná odpověď, ale díky. V Sumperáčku se píše, že chuť je podobná, ale myslímsi spolu s Vámi, že spartanu nedosahuje.Yveta
Pozdně zimní rezistentní odrůdy - hodnocení, 11.12.2012
Prosím o porovnání odrůdy SPARTAN a SPARJON. Je sparjon chuťově stejný jako spartan a přitom resistent? Díky Yveta
Pozdně zimní rezistentní odrůdy - hodnocení, 10.12.2012
Letos mě došla trpělivost s MELODIÍ, nechápu proč se stále nabízí ve většině školek.Jablka jsou vzhledově krásná ale nedájí se pro svou kyselost ani v prosinci konzumovat.Ještě ty červivé spadané, po vykrájení byly celkem jedlé. Plody mi letos hnily... celý příspěvek >
Žulová dlažba, 27.11.2012
No já jsem spíš myslela, jestli už neexistuje nějaký přípravek na přírodní bázi, něco s mikroorganismama, který by ten šlem vyžrali.
Žulová dlažba, 26.11.2012
Na terase mám žulové kostky, letos se mi na jejich povrchuobjevil jakýsi zelený povlak.  V drogerii jsou na to k dostání různé preparáty, ale já mám obavy, aby mi to nezničilo rostliny v těsné blízkosti terasy.  Máte s tím někdo... celý příspěvek >
Fantazie, 18.11.2012
Známá z Jihlavy má Fantazii asi 10let, nikdy neměla strupovitost, ničím stromy nestříká, jablka jsou výborná. Nevím, co všichni máte s tou strupovitostí ...
Reklamace keřů a stromů, 2.11.2012
Já zde musím pochválit zahradnictví STARKL. Koupila jsem u nich vzrostlou borovici za 14 tisíc, která se neujala.Přijeli, odvezli a bez řečí proplatili.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika