Příspěvky uživatele - 224.18

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Houby z lesa na zahrade, 27.12.2012
Zdravím a gratuluji. I když si stále myslím, že aby někde mohl určitý druh hub vyrůst, musí mít především příhodné podmínky pro růst. Neslyšel jsem dosud, že by na konkrétním místě vyrostly plodnice praváků po předchozím (umělém) přenesení podhoubí.... celý příspěvek >
Houby z lesa na zahrade, 27.12.2012 Obsahuje fotku
To já sbírám bedly po celý rok. Zdraví Walter
Co je to?, 27.12.2012
 Přemýšlel jsem, jak vysvětlit p. Pepovi, že oba názvy jsou správné, ale vyřešil jste to za mně. Dík.
Co je to?, 27.12.2012
Pryšec skočcový
Narovnani noze u sekacky, 24.12.2012
Taky si myslím, že by to mohlo způsobit ohnutí šasi.
Molice, 24.12.2012
Dnes jsem šel na zahrádku pro pár listů kadeřávku a proti mě vylétla molice vlaštovičníková. Celkem slušný výkon na Štědrý den.
Nůž, 22.12.2012
Máte-li pochybnosti, ve kterém směru povolovat šroub, tak je to vždy ve směru, kterým se točí ostří. V podstatě jde o to, aby nedošlo během sečení k samovolnému povolení nožů. Takto je to prakticky u všech sekaček.Používejte raději očkový klíč. V... celý příspěvek >
Jedle ojíněná, 16.12.2012
Jedle ojíněná nebo také stejnobarvá, lat. název Abies concolor. Pod těmito názvy toho najdete na netu spoustu. Já bych asi zkusil strom přesadit i s kořenovým balem tam, kde by mohl volně růst
Althanova ryngle, 9.10.2012
Netvrdím, že nemáte pravdu, ale moje slivoně jsou tak nejméně 1km vzdálené od nějakého pole a divil byste se, jak bývají v květu obalené včelami. Alespoň do doby, než rozkvetou jabloně.
Jakou švestku na jídlo a povidla do 600 m n.m, 13.9.2012
Vyrazil jsem dech i sám sobě, neboť jsem se upsal a nemám Čačanskou ranou, ale lepoticu Foto bylo pořízeno 11.8.
Jakou švestku na jídlo a povidla do 600 m n.m, 9.9.2012 Obsahuje fotku
já jsem od K. R. cca. 25 km východně v 650mnm a zde rozmnožuji už 15 let místní odrůdy švestek odkopky, prozatím asi 30 stromků. Šarka tu prozatím není příliš rozšířená, možná proto, že tu téměř nejsou mšice, i když zaručit bezviróznost nemohu.... celý příspěvek >
Cresthaven dozrává, 23.8.2012 Obsahuje fotku
Cresthaven v druhém roce po výsadbě
Cresthaven dozrává, 18.8.2012 Obsahuje fotku
Zdá se, že letošní úroda je opravdu ranější, neboť plody Cresthavenu(zraje poč. září),které jsou na přímém slunci, už se začínají vybarvovat.
Určení odrůdy staré slivoně 2, 18.8.2012 Obsahuje fotku
Vážení zahradníci a sadaři. Zkusím Vás požádat o určení ještě jedné staré odrůdy slivoně. Strom stáří také nejméně 50 let, ale asi více, každoročně hojně plodící, až praskají větve. Plody velké, zpočátku ve sklizňové zralosti navinulé, v konzumní... celý příspěvek >
Manželka poničila napoprvé sekačku, 18.8.2012
Taky si myslím, že paní je v tom nevinně, vypadá to, že jste koupil zajíce v pytli. Celý ten přinýtovaný kus určitě není originál, podle středu vyvrtaného vrtákem, a kdoví, co se pod ním ukrývá. Být Vámi, poučím se z vyhozené tisícovky a koupím něco... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika