Příspěvky uživatele - 51.179

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Bio postrik na plisen okurek a rajcat, 31.8.2014
Nechci Vám brát Vaši víru v biospásu. Od časů DDT se mnohé změnilo. Právě tento příběh vedl k mnohým regulacím, byly vypracovány testovací metody a schvalovací procesy které se v mnohém dají srovnat s metodami testování a schvalování léčiv. Já osobně... celý příspěvek >
Bio postrik na plisen okurek a rajcat, 31.8.2014
Ebola, neštovice a antrax jsou taky látky přirozeného původu a v přírodě se bohužel vyskytující. Parametr "běžně" je relativní. Kuprikol je uhličitan měďnatý (ne draselný) připravený uměle. Tady na tomto fóru by se našlo určitě spousta plamenných... celý příspěvek >
Bio postrik na plisen okurek a rajcat, 30.8.2014
Hm... a to všechno je "BIO"? Tak to já jsem "superbio".
Jaký je rozdíl mezi jeřabinou jedlou a nejedlou?, 30.8.2014
Rozdíl je poměrně jasný. Jedlá je jedlá a nejedlá je nejedlá. Nejedlá ovšem neznamená jedovatá, ale pouze to že ji nedokážete pozřít. Takže buďte bez obav.. nejedlou poznáte naprosto bezpečně. A to Vy i děti.
Bio postrik na plisen okurek a rajcat, 30.8.2014
Na rovinu bych to řekl...  Buď je to "bio" nebo je to účinné.
Pálení špendlíků, 6.8.2014
Já píšu "pravděpodobně...", vy odpovídáte "... zřejmě né". Průnik těchto dvou množin dává skupinu těch kteří dokáží vypít i lavorovicu.
Pálení špendlíků, 6.8.2014
Oh pardon... prsty rychlejší než hlava. Chtěl jsem napsat "aceton a jiné ketony".
Pálení špendlíků, 5.8.2014
Já už fakt nevím kolikrát bude třeba ještě napsat že kvasným procesem nikdy nevznikne pálenka která by se byť jen vzdáleně přiblížila nebezpečnému obsahu metanolu. To že se odděluje předek úkapu to není ani tak kvůli metanolu. I když ten se s tím... celý příspěvek >
Výroba samozavlažovacích květináčů, 30.1.2014
On tam říká že to je nařezaný starý bavlněný ručník. Během sezony to asi odejde, ale svůj úkol to asi splní. Nicméně ta zásoba vody v dolním kýbly se mi na pět dnů zdá dost malá. To umí rajčata vypít v horkém dni za den.
Uzení domácích klobás, 1.10.2013
Dobrý den, dovolil bych si malý dotaz. Píšete "borievkový kmienok". Přestože žiju na pomezí u Slovenských hranic, přece jenom toto neznám. To jsou větvičky z borůvek (čučorietok)? Nebo jalovec? Nebo co? Děkuji
Jak zamaskovat poklop od čističky nebo jímky?, 27.4.2013
Co takhle zkusit nechast pracovat přírodu, ať se snaží. Mám vyzkoušeno jak "ozelenit" jakýkoliv beton. Natřít jogurtem! O měsíce na něm vyroste mech. Vím - vypadá to jako babská rada, ale opravdu to funguje
Přelitý trávník, 27.4.2013
Nechte přírodu trochu svému osudu. Ona sama ví co dělat. Však ono to tam jednou vyleze. Chce to trpělivost.
Kamčatská borůvka - proč se jí nedaří?, 27.4.2013
Opravdu ji zkuste chvilku ignorovat... on ten zimolez je zvyklý opravdu strádat. Méně je někdy více. Nechte zeminu vyschnout, trochu jej potrapte. Ten "chudáček" to dožene až se budete divit.
Kamčatská borůvka - proč se jí nedaří?, 24.4.2013
Trpělivost, vydržet tak tři roky. Potom nebudete vědět kam s tím jak se to rozroste.
Jakou keramickou pánev?, 3.4.2013
Já mám tři keramické pánve už přes dva roky, vaří se na nich dost intenzivně. Úbytek "antiadhezivity" nepozoruju. Ale je fakt že do nich zbytečně nešrábu kovovými nástroji, nedrhnu drátěnou a nedávám do myčky. Jenom vytřu papírovým ubrouskem. Ono víc... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika