Příspěvky uživatele - 51.179

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hrušeň mi letos už podruhé kvete, 13.6.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den, chci se zeptat zkušenějších. Hrušeň mi na jaře krásně odkvetla, má už drobné plody a teď mi začala kvést znovu. Květy jsou na koncích nově narostlých větviček, dosud nevyzrálých, zelených a měkkých. Květy tvoří jakoby "klasy". Co se to... celý příspěvek >
"Zababčený" strom, 24.12.2016
Je to tak jak píše pan Vysloužil. Dělám to tak už asi 15 let a mám pocit že nových přírůstků je čím dál víc. Když opadne listí vypadá to všechno jako "hustý velký keř na kmeni". V podstatě to střihám zpět do původní výšky, odstraňuji vše co roste... celý příspěvek >
"Zababčený" strom, 24.12.2016
Děkuji za vysvětlení. Není to tedy případ mých pár jabloní. Jsou vysázeny někdy kolem roku 1962 - 63. Sice staré, ale plodí a přirůstají jak vrby :-). Právě ten každoroční obrost v délkách 0,5 - 1 m co každou zimu likviduji mne inspiroval k tomu... celý příspěvek >
"Zababčený" strom, 23.12.2016
Dobrý den, zdravím všechny zkušené pěstitele a přicházím s dotazem který se asi bude zdát hloupý... ale když se nezeptám, zůstanu hloupý já :-) Takže. Co to vlastně je když se řekne že strom (jabloň) je zababčený? Jak to vypadá, čemu to škodí a... celý příspěvek >
Kvalita domacej palenky, 8.11.2016
Jestli to byla reakce na můj příspěvek pak mám pár dotazů: 1. Někde tady jsem propagoval něco nechutného? 2. Někde jsem tady propagoval něco kalného? Kromě zmínky o "likérech" kde je zákal při zředění považován za hlavní atribut. Pouze... celý příspěvek >
Plesnivé švestky v kvasu, 10.10.2016
nedělejte nic - ignorujte, ono to dopadne
Refraktometer - poradte vhodny, 22.9.2016
V reakci na váš dotaz - ano tento je vhodný. Pokud najdete lepší-dražší-přesnější... proč ne.
Refraktometer - poradte vhodny, 22.9.2016
Tak já sice nemám srovnání protože nikdy jsemjiný refraktometr neměl. Tento už mám nějaký ten rok a funguje... proto ani jiný nepotřebuju. Z principu nevím co by na nějakém jiném mělo být lepší nebo horší.
Rajčata, 18.9.2016
Dělám "pečená rajčata". Půlky rajčat naskládám na plech na pečící papír jedno vedle druhého rozkrojenou plochou nahoru. Na každou půlku dám trošku rozlisovaného česneku a snítku tymiánu (nebo bazalky) lehce posolím. Dám do trouby na 150 st.C... celý příspěvek >
Hnijící kvas?, 18.9.2016
Někdy "ve srandě" říkám, že nejlepší slivovice je ze švestek které se sbírají hráběma na dvorku... nahnilé, včetně kuřinců :-). No - není to tak daleko od reality - kuřince jsou vlastně "živná sůl" která se kupuje a dodává (někdy). Opravdu - na... celý příspěvek >
Hnijící kvas?, 18.9.2016
Ano, přesně tak... Zapomeňtre na kvas, pokud je švestkový tak tím spíš. Vzpomeňte si někdy v listopadu, do té doby třeba choďte na hřiby. Jednoduše - nedělejte NIC! Nic nesledujte, nic nehlídejte... Koncem Listopadu se objednejte do pálenice a nechte... celý příspěvek >
Grilovaná kachna, 28.7.2016
Myslím že grilováním kachny nebo husy se přijde o to nejlepší - vypečený tuk (sádlo) kderý je jinak lahůdka i druhý den "postudenu". Na jeho zachytávání při grilování by bylo třeba něco vymyslet, ohniště bokem - ale to by zase asi neúměrně... celý příspěvek >
Voda zo strechy - bude závadná?, 21.7.2016
Já neobhajuju azbest, já tady vyjadřuju nesouhlas s náboženstvím že všechno co není "přírodní" je špatně a jedině příroda je to správné a žádná chemie.  Přírodní je i anthrax, hadí jed... a ano - i ten radon. Jde o to jak pro "chemii",... celý příspěvek >
Voda zo strechy - bude závadná?, 19.7.2016
A ještě poznámka pro zavilé (zavylé?) odpůrce čehokoliv chemického a co musí mít za každou cenu vše čistě přírodní. Azbest je čistě přírodní! Vyskytuje se v přírodě jako minerál (skupina minerálů - ne jenom jeden), těží se a dokonce se vyskytuje... celý příspěvek >
Voda zo strechy - bude závadná?, 18.7.2016
Chemický rozbor najde jenom (a vždycky) to co hledá. Takže ze seriozní laboratoře nedostanete výsledek že něčeho je nula. Pokud bude hledat například olovo, můžete dostat maximálně výsledek že je pod mezí postřehu použité metody. Pokud byste zvolili... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika