Příspěvky uživatele - 86.111

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kočky x jezírko, 21.9.2012 Obsahuje fotku
Ale musíte mít jiného pejska než máme my.
Jakou houbu na zničení pařezu ořešáku?, 20.9.2012
No nevím jestli je naočkování hub do pařezu vhodná metoda k jeho zničení. Kdysi jsme měli na zahradě obří pařez nějakého ovocného stromu, už nevím jakého, který byl vždy na podzim obrostlý václavkami po dobu minimálně 15 let bez toho, že by se nějak... celý příspěvek >
Nakládání masa - problém, 19.9.2012
Já nakládám maso do toho co je po ruce a co má vhodnou velikost a tvar, takže jen do plastových a plechových nádob. Ani jsem se nikdy nezamyslel nad jejich vhodností a nevhodností, prostě tady je hrnec či mísa nebo kyblík vhodné velikosti, tak... celý příspěvek >
Jakou velikost stromu vybrat pro malou zahradu, 12.9.2012
Velikost stromu nezávisí na tom v jaké formě je kmen (zákrsek, čtrtkmen...), ale na tom na jaké je podnoži. Zákrsek třešně na ptáčnici může být třeba deset metrů vysoký. Vy byste si měla nejdřív říct, jak velké ty stromky chcete a podle toho si pak... celý příspěvek >
Sekačka, 8.9.2012
Na zimu zatlačím sekačku do šopky, a tak to dělám už cca deset let a sekačka stále seká. Je to sekačka z Mountfieldu. Je fakt, že šasi je už dost rezavé, možná, že kdybych ji věnoval více péče, tak by na tom byla líp. Tak pak nevím jestli je to... celý příspěvek >
Lieska - mnozenie, 7.9.2012
Taky se mi řízky z lísky nikdy neujmuly. K namnožení musel být vždy odkopek aspoň s malinkým kouskem kořínku, ale ten kořínek stačil opravdu jen maličký.
Jak čistit šlapáky zarostlé trávou, 3.9.2012
A proc je cistite? Ja mam taky cesticky z kamenu, je to proto, ze tam kde se casto chodi, by sevtravnik vyslapal a chodilo by se po hline, po desti po blate. Kdyz kameny zarostou travou, ze se tam moc nechodi, tak mi to nijak nevadi, svuj ucel to... celý příspěvek >
Jak zbavit trávník plevele?, 24.8.2012
Sice nevím o co jde, ale nejspíš vám poradili nějakou blbost nebo jste to špatně pochopili. Určitě není nutno sundávat 10 cm hlíny a vozit novou hlínu.  Navíc kostřava není moc poléhavá tráva, to mnohem poléhavější z tarv je pýr. Takže to co... celý příspěvek >
Stříhání šeříku, 8.8.2012
No jestli ma serik slabe, krive vetvicky, tak to muze znamenat, ze moc neprirusta, takze ja bych ho zkusil pohnojit.
Živý plot z tisu prostredného a dieťa, 31.7.2012
Celé moje dětství, určitě od mého batolecího věku, jsme měli tis u domu a dožil jsem se dospělosti. Takže po některé děti není tis nebezpečný. Snad může zaležet na genetické výbavě dítěte, je-li špatná tak... Po lopatě bych to napsal tak, že jsou... celý příspěvek >
Kaput - priprava pro travnik, 19.7.2012
Jak znám lebedy, tak se může stát, že ten postřik na lebedy, které rostly, když jste to stříkali zabere, ale protože byly lebedy jen 10 cm velké, tak je možné, že spoustu jejich sourorozenců od doby postřiku vyklíčilo, jsou už dnes taky velké 10 cm,... celý příspěvek >
Border kolie do bytu?, 19.7.2012
Máte psa tři měsíce, zřejmě je to ještě štěně, a podle toho co píšete se mu věnujete celý den. No je jen otázka jestli to vydřžíte i následujících 10 až 15 let.
Poradíte, co s touto třešní?, 16.7.2012
Já bych řekl, že nemá smysl strom ořezávat, protože pak nejspíš doroste do stejného tvaru v jakém je teď, protože je obklopený většími stromy, které ho stíní a stejně mu jinak nedovolí růst. To by se museli pokácet ty oklolní stromy, aby to mělo... celý příspěvek >
Světlušky 2012, 7.7.2012
Vcera jsem videl na zahrade jednoho Broucka, mihnul se kolem jako jiskra, ktera vyletla z ohne, nez jsem ho poradne zaostril tak byl pryc. Doba pozorovani byla tak dve vteriny.
Zelený povlak na půdě a z něho vyrůstající malé houbičky, 7.7.2012
Povapnit... no to byste asi delala jen z toho duvodu, abyste neco delala. Zeleny povlak bude nejspis nejaka rasa, takze tam bude nejspis vlhko. Jestli to vadi nebo ne, tak to tezko rict.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika