Příspěvky uživatele - 248.118

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kolik medu do pálenky?, 29.1.2011
a co dát zvlášt tu medunku a tu skořici? asi by v tom měl být chutový a vonavý rozdíl... nebo dohromady? díky za info.. :-))
Kolik medu do pálenky?, 29.1.2011
díky :-)), předpokládám, že to myslíte do hotového likéru, když se povede ho archvivovat.. nebo zrát...   Já jsem postupoval podle toho Litevského návodu, co tu je uvedený a do lahví, co jsem rozlil jsem dal ty kousky skořice v celku. ... celý příspěvek >
Repák + řepná pálenka, 29.1.2011
tak se bohužel nepovedlo, někde se stala chyba na kterou musím přijít... :-((  vše probíhalo podle návodu, který jsem zde vyčetl.., naložení.., bouřlivá reakce..,  bohužel z kapacitních důvodů jsem měl naložený kvas uskladněný u souseda,... celý příspěvek >
Kolik medu do pálenky?, 29.1.2011
¨:-)) díky, já vím... :-)) ale jde o to, dostat so do takového množství,  kdy má ten archiv šanci uzrát.. :-)) a to zatím nejde.., ale bude... jinak jsem k tomu co zbylo přidal kousek skořice... a ona tam stále pracuje..  a lepší to a... celý příspěvek >
Repák + řepná pálenka, 22.1.2011
zítra jdu na to. Ve čtvtek bylo naloženo a je todoopravdy bouřlivé. Čekám, že zítra dopoledne to bude ke zpracování. HLášení samozřejmě podám.  Už dle ochutnání je cítít ta zemitá kvalita, tak jak si to pamatuji z Tater. Kuriozita bude na světě.... celý příspěvek >
Měření zbytkového cukru, 21.1.2011
Zdravím zkušené kolegy a omlouvám se, že asi opakuji věc, která se řešila. Starší pán, říkám mu učitel, mě nastačil ponaučit ve všem a tak v některých věcech tápu a řídím se citem. Snad si to vykládám správně. Ponaučte mě prosím. Připravili jsme... celý příspěvek >
Kolik medu do pálenky?, 16.1.2011
:-)) díky za námět.. :-))  holky ted jedou na "pečený čaj" :-)) a tento můj likerek myslím, že tomu dodá tu nadstavbu, kterou žena, i když je dobrá, tak nevymyslí.. :-)) jen je k tomu vhodnou formou navést... :-)):-)) díky za tipy..... celý příspěvek >
Kolik medu do pálenky?, 15.1.2011
Tak a mám hotovo a rozdáno.. :-)) udělal jsem to podle Litevského návodu.. :-)) s malinkatými upravami.  Holkám jsem vysvětlil klady jemného zakalení a dostal jsem pochvalu, že jsem zachoval to dobré..  Až budu dělat příští várku, tak dám... celý příspěvek >
Kolik medu do pálenky?, 14.1.2011
Dobrý tip... a holkám vysvětlím klady "zakalení"... :-)) a ušetřím si práci... :-)) Vymyslíme ještě něco nového? děkuji za info.., pak podám hlášení, jak to dopadlo..
Kolik medu do pálenky?, 13.1.2011
Děkuji.  Tak nějak jsem si info představoval. V podstatě síla je dána silou pálenky, do které budu přidávat med.  Tipuji cca 30-35 %, vzhledem k tomu, že to bude pro dámy.. Seženeme ještě jiný postup? Díky.
Kolik medu do pálenky?, 13.1.2011
Děkuji, toho jsem si vědomý.  Ale radost jí i jejím kamarádkám by jsem udělal fajnovým výrobkem. Proto ten dotaz. Prosím o návod a poměry. Když půjdu cestou pokus omyl, tak to bude drahé a je možné, že neustálým chutnáním a hledáním rozumného... celý příspěvek >
Kolik medu do pálenky?, 13.1.2011
omlouvám se... příspěvků je moc..:-))
Kolik medu do pálenky?, 13.1.2011
Ahoj zkušení míchači nápojů :-)) Hledal jsem v diskusích, ale témat a přízpěvků je moc, že se ztrácím. Poraďte mi prosím. Mám med, mám pálenku. Dejte prosím návod jak smíchat, aby jsem pro manželku dostal lahodný a chutný nápoj.  Zajímá mě i %... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika