Příspěvky uživatele - 248.118

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Drobné ovoce pod thujemi, 24.4.2016
Neznáme světové strany, třeba jsou túje na severní straně a záhon chrání Lída
Drobné ovoce pod thujemi, 23.4.2016
Záleží na světových stranách a celkovém situování výsadby. Vše potřebuje slunce - hlavně jahody, a pak vzduch -angrešt a jahody (jinak trpí plísněmi). Josta je nenáročná.           Lída
Nemoc nebo skudce na hrusni, 23.4.2016
Osobně jsem předloni použila Omite. Magus akaricid je, i když tam zrovna vlnovník hrušňový v popisu vyjmenovaný není - zkusila bych to.       Třeba se ještě ozve KUKY nebo p.Vinšálek, já chemik zrovna nejsem . Lída
Rána v kůře jabloně, 23.4.2016
Nebo zkuste zatřít místo latexu sadařským balzámem, obsahuje fungicidní složky. Na ty větší rány je obojí lepší než vosk, lépe se zavalují okraje.Nebo postaru - umíchat pastu jíl+kravinec, natřít na ránu, zabalit pytlovinou a udržovat nějaký čas... celý příspěvek >
Nemoc nebo skudce na hrusni, 23.4.2016
Vypadá to na vlnovníka, stříkat akaricidem (na roztoče).           Lída
Jarne mraziky 2016, 22.4.2016
Příští týden - celý - by mělo být ráno okolo nuly (+1, spíš -2), takže letos budu asi mít jen jablka (tedy pokud třeba v létě nepřijdou kroupy), protože mi broskve, ryngle, švestky, třešeň i hrušně právě kvetou..., dtto rybízy, angrešty, josta - ty... celý příspěvek >
Líska neroste, 21.4.2016
A nekříží se vám tam náhodou geopatogenní zóny? Takhle jsem kdysi zasadila odkopek lísky a nerostl a nerostl, dokud jsem ho nedala jinam. Pak měl 4m... Možná jsou na to lísky víc citlivé.               Lída
Jehličnan ve tvaru pinie, 21.4.2016
Vzhledu pinie se podobá borovice Pinus densiflora Umbraculifera, měla by dorůstat výšky 3m, pro víc "piniový" vzhled se odstraňují spodní větve. Ale "Havlis" udává, že roste pomalu a ty 3m výšky dorůstá za 30 let...  Lída
Jaký je rozdíl mezi Jalovcem obecným Hibernica a Sentinel?, 18.4.2016
Sentinel by měl být užší a v dospělosti nižší, na pohled jakoby "urovnanější".  Lída
Jarne mraziky 2016, 18.4.2016
Pro HK podle Norů mrazík být nemá, podle Windyty -1°C ve středu a v sobotu, podle Windguru (Opaťák) nejméně ve čtvrtek= 1°C...        Lída 
Jarne mraziky 2016, 18.4.2016
V Čechách přízemní ráno - zatím ÚT, ST, ČT...           Lída
Usychání flox, 17.4.2016
Floxy jsou citlivé na houbové choroby, zkuste postřik proti nim. Červenohnědé okraje rašících lístků zjara jsou způsobené chladem, reaguje tak mnoho rostlin.           Lída
Rady pro absolutního začátečníka, 17.4.2016 Obsahuje fotku
No možná ne 25, ale 20cm určitě, a dole má hnůj. Tak 15-20cm zůstane koukat nad zemí. Když přerostou kolík, musím je zakracovat tak ve výšce 1,70-1,80m - a to je pěstuji na dva výhony (Bejbino). Zalévám konví do ďolíku u... celý příspěvek >
Rady pro absolutního začátečníka, 17.4.2016
U rajčat se nejlépe osvědčuje zalévání ne na povrch země, ale přímo do země, kdy jde voda přímo do hloubky ke kořenům (rajčata se přece sází šikmo cca 20-25cm hluboko). Stačí zapustit PETky s uříznutým dnem a zalévat do nich. A ušetříte textilii,... celý příspěvek >
Příliš malá a červivá jablka na staré jabloni, 16.4.2016
Větve zatím nezkracujte, spíš vyřízněte pár nějakých, co směřují dovnitř do koruny a tím ji zahušťují. Také bych neryla, starému stromu to moc nepomůže. Cererit ano, hrst na m2 plochy koruny. Místo toho rytí bych spíš v létě, pokud zase budou pařáky,... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika