Příspěvky uživatele - 248.118

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak předejít problému se sousedy, 8.4.2016
§ 1017 (1) Má-li pro to vlastník pozemku rozumný důvod, může požadovat, aby se soused zdržel sázení stromů v těsné blízkosti společné hranice pozemků, a vysadil-li je nebo nechal-li je vzrůst, aby je odstranil. Nestanoví-li jiný právní předpis... celý příspěvek >
Jak předejít problému se sousedy, 8.4.2016
OZ řeší i stínění, ale jen za určitých podmínek (způsob využití zahrady, poměr zastíněné a nezastíněné plochy 1.března).           Lída
Jak předejít problému se sousedy, 8.4.2016
Pokud zasadíta platan, tak ten bude mít v budoucnu větve minimálně pět metrů na každou stranu, je to mohutný strom, takže k sousedovi určitě přesahovat bude a bude mu (pokud bude např. z jihu) i hodně stínit. Mám sice velké stromy ráda a platany se... celý příspěvek >
Lze břečťan přemístit do jiného místa zahrady?, 8.4.2016
Mně se chytly asi 20cm kousky větviček zasazené do země bez problémů, zelený i pestrý. Jestli je hodně starý, tak se ho asi bez újmy vykopat nepodaří.                          ... celý příspěvek >
Lze břečťan přemístit do jiného místa zahrady?, 8.4.2016
Asi bude jednodušší udělat řízky a nasadit je na nové místo.    Lída
Zastřihnout větve?, 6.4.2016
Já to četla, ale pochopila jsem to blbě, omlouvám se . Lída
Zastřihnout větve?, 6.4.2016 Obsahuje fotku
To už je po řezu??? To vám horní patro přerůstá spodní, navíc je tam moře moc větviček ve spodní části.  Nejsem odborník, ale vzala bych to takhle (viz obrázek) -zeleně označený výhon bych vyrovnala jako terminál a ve spodním patře ponechala 4... celý příspěvek >
Jahody, 4.4.2016
Množení jahodníku odnožemi - nejlépe se mi osvědčilo neoddělené nové rostlinky nechat zakořenit v kelímcích od jogurtu umístěných na záhoně s jahodami (rostlinku přichytit kouskem izol.drátu ohnutého do tvaru obráceného "V"). Po zakořenění se od... celý příspěvek >
Převoz broskví, 4.4.2016
V obchodech s ovocem mají broskve na lískách a černými plastovými vylisovanými platíčky. Stačí si o několik platíček říct (oni je vyhazují) a dát je do vlastních lísek (ty prý obchody... celý příspěvek >
Založení záhonku na nové zahradě - jak?, 3.4.2016
My jsme zas plochu rozdělili rýčem na čtverce a podebírali vodorovně rycími vidlemi. Drny jsme dali na kompost trávou dolů  ;-))           Lída
Založení záhonku na nové zahradě - jak?, 3.4.2016
Sundat drny, přidat nejlépe "Zahradnický substrát s aktivním humusem" (pytel 75litrů cca 120,-Kč) a pak přerýt tak, aby se původní zem a substrát promíchaly. Místo substrátu by bylo ideální použít kompost, ale ten ještě asi zatím... celý příspěvek >
Tulipán - počet okvětních lístků, 2.4.2016
Také už se mi to stalo, spíš to beru jako vývojovou vadu při tvorbě květu a přisuzovala bych ji vlivu počasí  - další rok už byly normální.  Lída
Rady pro absolutního začátečníka, 2.4.2016
Vzpomněla jsem si na Vás - teď v posledním Zahrádkáři (na duben) byla dvoustránka věnovaná pěstování zeleniny v nádobách na balkoně . Lída
Jak vyrobit kvas na žitnou?, 30.1.2011
Omlouvám se, že Vám vstupuji do diskuse, ale prosím poraďte.   Mám kvas ze žita..., sleju jej a vypálím...   Ke zbytku žita přidávám poměrnou část včetně cukru a dělím dvěma do dvou kvasných nádob..., tak to dělám dvakrát až... celý příspěvek >
Kolik medu do pálenky?, 29.1.2011
no tak to je jasné.. :-)) rozdělím to na dvě části:-))  a nechám dlouho macerovat.. :-)) ale asi bude problém s tím dlouho.. :-)) chce to prostě dlouhý archiv.. :-)).-))  a s medunkou máme velmi dobré zkušenosti.. :-)), tak ji holt zkusíme... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika