Příspěvky uživatele - 215.11

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vinič v 763 mn.m, 2.8.2013
Dotaz byl primárně směrován na Petra Hlaváčka, ale díky za info i od vás. Mám jen trošku obavy, že Drahanská vrchovina je proti Krušným horám něco jako Slunečné pobřeží... VJK
Vinič v 763 mn.m, 2.8.2013
Jaké odrůdy pěstujete?  Já jsem letos vysadil Krystal, v květináči ještě čekají na výsadbu Rondo, Solaris, Vostorg, Regent. 610m, Krušné Hory. Se zimními mrazy problém nemám, teploty tu nejsou extrémní, horší je brzký nástup zimy a pozdní... celý příspěvek >
Odplozený hrášek nakvítá, 12.7.2013
Hrách sice znovu vykvete, ale lusky byly vždy velmi malé, max. s 1-2 hrášky. Vytrhat a vyset znovu. VJK
Jaká je to choroba?, 10.7.2013
Wimpi, ten nedostatek Mg je určen z listové analýzy, nebo z rozboru té vaší borůvkové půdy? VJK
Jaká je to choroba?, 9.7.2013
Napište, jak to dopadlo. Jsem přesvědčen o tom, že to není nedostatek hořčíku, ale draslíku. Pokud si nejsem jist, o který z těchto dvou prvků jde, používám k postřiku na list Podzimní hnojivo pro jehličnany - obsahuje 2/3 síranu draselného a 1/3... celý příspěvek >
Jaká je to choroba?, 9.7.2013
Tohle ale není nedostatek hořčíku. VJK
Co vaše réva? (2013), 9.7.2013
Mirku, Falcon má max. počet aplikací za vegetaci omezen na 4x, z toho max. 2x nebo 3x po sobě, pak je nutné vystřídat přípravkem s jinou účinnou látkou, resp. látkou z jiné skupiny. VJK
Jaká je to choroba?, 6.7.2013
Tohle na 100% není žádná černá hniloba, ale pravděpodobně nedostatek draslíku - fialové skvrny přecházející v nekrózu, lžícovité prohnutí listů. VJK
Jen si tak trochu postěžovat, 3.7.2013
Já si nestěžuju. Sice mi z 10 okurek zůstaly jen 3 a půl, papriky skoro nerostou, rajčata nekvetou, cuketa roste jen jedna, brambory a cibule uhnily, fazole raději vůbec nevyklíčily, řepa je už skoro 2 měsíce pořád stejná. Proti tomu, že jsem měl... celý příspěvek >
Jaká je to choroba?, 3.7.2013
Naprosto souhlasím, ale konkrétně u mě na střední zahradě je téměř co keř, to jiné půdní podmínky - to bych se za rozbor nedoplatil. Nechal jsem si alespoň udělat listovou analýzu, ale téměř nic mi to nepřineslo. Ač papírově vše víceméně v pořádku,... celý příspěvek >
Jaká je to choroba?, 3.7.2013
Zdravím Wimpi, bude to nedostatek některého prvku, mám to letos na révě také. A tipuji, že to bude draslík, popř. kombinace draslík+hořčík. Réva v poslední době rostla velmi rychle, a i když se draslík z půdy příliš nevymývá, zřejmě velké minulé... celý příspěvek >
Kolik pstruhů do nádrže 20000 m3, 25.6.2013
Aby to tu nebylo zase tak optimistické - deset pstruhů ve 20m3 tj. 2000l na jednoho pstruha, měl bych obavy, jestli se dřív neudusí, než to stihnou všechno sežrat. Takový lín by byl možná vhodnější. VJK
Fotosynteza a zakon zachovani hmoty + energie, 24.6.2013
Pokud to berete takto, tak se vám terén bude zvyšovat - běžná hnojiva na trávník obsahují poměrně dost balastních látek, které nebudou rostlinami spotřebovány. VJK
Kolik pstruhů do nádrže 20000 m3, 24.6.2013
A kolik má doopravdy ta nádrž - 20 nebo 20000m3?  VJK
Cierne vetvicky - Tuja Smaragd, 24.6.2013
Pochc*la je kočka, resp. kocour. VJK
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika