Příspěvky uživatele - 44.26

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
utoci kuna na cloveka?, 7.4.2008
Měla jsem kuny na půdě dva roky. Pravidelně kolem třetí ráno nastalo čoro moro. Lítaly jak blázni, strašný rány jak shazovaly věci, no horor. Běhala jsem jako magor po kadeřnictvích a vybírala koše s vlasama, rozházela po půdě - a nic! Pomohlo až... celý příspěvek >
Kočky - aha, lidská blbost je nesmrtelná, 7.4.2008
Tak pozor - moje kočka za mnou po zahradě chodí jako pejsek, když pleju, lehne si ke mně a taky aportuje umělou myš!!! Nekecám!
Husí nožka - jak na ni?, 7.4.2008
Poradíte mi prosím někdo, jak zlikvidovat husí nožku? Vytrhávání nepomáhá, je to nemožné. Díky moc za radu.
Poradí mi někdo?, 7.4.2008
Nápad s ornamenty fakt nemá chybu :-))))
Pampelišky, jetel, houby, 7.4.2008
Pýr - vyjmenované slovo :-)
Trávník a houby, 7.4.2008
Taky mi rostou v trávě houby. Vypadají jako bedly, ale mají tmavé lupínky a za pár dní úplně zolejnatí a jakoby se roztečou. Nijak je nehubím, akorát je poseču. Nemám je radši likvidovat? Díky za radu.
Kvalita trávníku, 7.4.2008
Doufám, že jsem to pochopila špatně, ale tak trochu mi to zní jako návod jít toho souseda, co bere vodu z potoka, prásknout :-(((
Údržba trávníku, 7.4.2008
Vertikutační hrábě jsem si vloni koupila, drahé od Gardeny, ale je to taková dřina, že po pár metrech2 jsem odpadla a druhý den lezla po čtyřech. Letos jsem koupila vertikutátor za 2 tisíce a je to paráda!!! Akorát je potřeba mít místo na vyhrabaný... celý příspěvek >
jak poznám šárku, 7.4.2008
O Šárku se nejedná, ale šarka s krátkým a by to mohla být :-) Zdravím, Šárka.
zkušenosti se zavoskovanými růžemi, 4.4.2008
Ahoj Ferdo Mravenče!  Tvoje příspěvky jsou fakt legrace. Docela ráda bych viděla tvoji zahradu :-))) Myslím si, že se s tím moc nemažeš a určitě trumfneš všechny "Mičuriny"! Nebylo by foto? Zdraví Šárka
Šišky na thujích (cypřišcích), 4.4.2008
Před čtyřmi lety jsem vysadila čtyři modré cypřiše, vysoké asi 90 cm. Tři rostou pěkně, mají už tak 180 cm, ten jeden se ale ihned osypal šištičkama a zůstal na původní velikosti. Zalévám je, dávám hořkou sůl, hnojím. Kde se stala chyba? A je to... celý příspěvek >
Chamaecyparis Lawsoniana Glauca, 4.4.2008
Proti rezavění jehličí kupte tzv. hořkou sůl. Přidává se párkrát za sezonu do zálivky. Mělo by to pomoci. A taky dobře zalévejte!
hořcový stromek, 4.4.2008
Ahoj zahradníci, hořcový stromek jsem dostala jako malou sazeničku asi 15-20 cm vysokou. Moc se mi líbí, ale bohužel se mi ho nepodařilo udržet při životě. Taky bych ráda věděla, jak se o něj starat, co potřebuje atd. Díky, Šárka
Přežije hortensie zimu?, 4.4.2008
Dobrý den, před dvěma lety jsem si koupila hrnkovou hortenzii v OBI, dala jsem ji do země k zídce plotu, takže na ni skoro nejde slunce. V zimě ji nijak nezakrývám, a přesto už přežila bez úhony dvě zimy (pravda je, že obě mírné). Chce hodně zalívat... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika