Příspěvky uživatele - 44.26

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Velkopavlovická - bujně roste, málo plodí, 12.5.2009
Hnojím málo, jenom trochu cereritu teď na jaře. Nevím, kolik je tam dusíku. Co je tedy vhodné hnojivo pro meruňky? Zkusím neřezat, ale to mi asi vleze do domu :-) Díky, Šárka
Velkopavlovická - bujně roste, málo plodí, 12.5.2009
Prosím o radu: mám pátým rokem Velkopavlovickou meruňku. Je na chráněném místě na jihozápadní straně domu, skoro celý den na ni svítí sluníčko. Rostě velmi bujně, je vysoká asi 3 m, ale skoro nerodí. Vlovi měla poprvé pár plodů, letos bude mít o něco... celý příspěvek >
Odrůda Burlat - máte zkušenosti?, 7.5.2009
Děkuji všem za rady! Letos mi třešeň poprvé kvetla, měla celé čtyři květy :-) Teď po odkvětu ale marně hledám náznaky plodů. Zatím to je jednoduché, stromek je vysoký asi 1,8m. Kam se poděly? Může být příčina v tom, že nebyly opylovány? Šárka
Odrůda Burlat - máte zkušenosti?, 6.5.2009
Máte prosím někdo zkušenosti s odrůdou třešně Burlat? Mám panický odpor a hrůzu z červů, kvůli tomu nemůžu v klidu vychutnat žádnou třešni, aniž bych napřed neprovedla pitvu :-) V zahradnictví mi doporučili Burlat, že prý zraje brzo, takže červi tam... celý příspěvek >
Řezat modrý cypřiš?, 6.5.2009
Někde jsem četla, že narozdíl od thújí, cypřiše se nemají řezat. Je to pravda? Mám u plotu asi 15 modrých cypřišů, nyní asi 180 - 200 cm vysokých a pomalu začínám uvažovat, že bych je měla asi ořezávat. Bojím se ale, abych pak neměla u plotu košťata... celý příspěvek >
Merunka do male zahrady, 23.4.2009
Mám na zahradě dvě meruňky. Pro malou zahradu doporučuji odrůdu Bergeron, mám ji pátým rokem a je stále malá, ale hojně rodí. Druhá meruňka je Velkopavlovická, ale ta roste hodně bujně, do dalšího roku narostla asi o metr a půl, bohužel, zatím úroda... celý příspěvek >
Mechanický vertikulátor, 17.4.2009
Ruční vertikutátor jsem si koupila, ale je opravdu k ničemu (ony hrábě na kolečkách). Pro práci s nima je potřeba opravdu veliká síla. Tak jsme koupili elektrický vertikutátor a je to paráda. Spustíte ho, jdete za ním jako za sekačkou a jenom sbíráte... celý příspěvek >
Maliny a ostružiny, 13.10.2008
Prosím o radu. Včera jsem vykopala staré maliny. Rostly u plotu, celý den na slunci, půda lehká, dosti prašná, neudrží vodu, zamořená kozí nožkou. Vedle roste vinná réva (jedna hlava). Chtěla bych koupit nové maliny, ale takové, aby rodily celé léto,... celý příspěvek >
Mám se pustit do údržby zahrady nebo to raději vzdát?, 19.9.2008
A co takhle obeslat kamarády a příbuzné a uspořádat dvakrát za rok, třeba na začátku léta a na konci léta zahradní slavnost spojenou s ohýnkem, grilováním prasátka atd. za to, že vám tam trochu s něčím pomůžou? My jsme takhle jezdili k jedné známé na... celý příspěvek >
Kvete mi jabloň, 16.9.2008
Mám vloni vysazenou jablůňku a začala mi kvést! Co s tím? Děkuju za rady. Šárka
Medovníčky, 16.9.2008
Ještě dodám, že z nich maminka dělá výborná povidla. Na jídlo ale nic moc.
Medovníčky, 16.9.2008
Mí rodiče, kterým je přes sedmdesát, tomuhle ovoci říkají prcavky. Tak, a teď jsem zvědavá, jak se s tím poperete :-D
Znáte je...? A máte s nimi zkušenosti?, 22.5.2008
Osteospermum chce dost vody, jinak hned začne vadnout. Odstraňujte odkvetlé květy.
Blecha ze zahrady do bytu?, 16.5.2008
Nemusí se jednat o blechu. Vaše dcera může mít na zahradě zahradní roztoče. Je to hrůza - poštípou vás hlavně na břiše a kolem slabin, strašně to svědí a prý jsou dokonce v těch štípancích zalezlí (!) Brrrr!!! Zkuste se před návštěvou dcery postříkat... celý příspěvek >
Azalky - vyštipování, 15.5.2008
Já mám tři azalky, asi japonské, teď nádherně hustě kvetou. Nikdy jsem květy nevyštipovala.  Jenom hnojím hnojivem pro azalky a rhododendrony a dost zalévám. Šárka
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika