Příspěvky uživatele - 44.26

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Odrůda Helena, 12.10.2009
Milý pane Vysloužile, díky. Nezklamal jste a opět jste mě pobavil! Vůbec mi ta spojitost s mám jménem nedošla . Nicméně tu moji slivoň (zní to divně, lepší je švestka) jsem ochutnala a je moc dobrá. Tak ji asi vezmu na milost  Šárka s dlouhám á... celý příspěvek >
Odrůda Helena, 14.9.2009
Omlouvám se, odrůda se jmenuje ELENA. Š.
Odrůda Helena, 14.9.2009
Mám druhým rokem švestku Helenu. V zahradnictví jsem požadovala pokud možno pravou švestku, teď má první úrodu (asi 15 plodů) a je jasné, že je to kříženec s blumou. Chutná dobře, ale pravá švestka to není. Pamatuji si z dětství chuť švestek u... celý příspěvek >
Pančovaný med, 25.6.2009
Jsem naprostý laik, žádný včelař, ale jeden známý - včelař - nám kdysi radil, jak poznat pančovaný med. Nabrat na lžičku, nechat stékat dolů a když se proud ztenčí, musí začít dělat "bungee jump", tedy proud se přeruší a jako guma vyletí ke... celý příspěvek >
Kočka a mléko?, 25.6.2009
Milí kočkomilové, máte zkušenosti s podáváním kravského mléka kočce? Jako kotě měla po mléku ta moje průjem, tak jí ho už nedávám. Koneckonců v přírodě si ho taky nemůže koupit . Jaké máte zkušenosti vy?
Černí broučci v kočičí srsti - blechy, 25.6.2009
Souhlasím se Simonou. Podle Vašeho popisu jsou to blechy. Měla jsem před lety dvě asi měsíční koťata napadená blechami. V kožíšku měly blechy úplnou dálnici na stupni 4 Všude tytéž "kousky", které popisujete. Koupila jsem tehdy difusil a... celý příspěvek >
Poznáte růže?, 19.6.2009
Díky všem za příspěvky! Zároveň mám další dotaz - problém. Začíná mi chřadnout Mary Rose, vysazena byla letos v dubnu, prostokořenná sazenice. Pěkně se chytla a nasadila dvě poupata. Ale před dvěma dny jsem zjistila, že začíná klopit listy, ty... celý příspěvek >
Usychání listů muškátu, 12.6.2009
Napadají mě dva důvody: mšice nebo jiný škůdce, nebo příliš přemokřená půda, to muškáty nemají rády a pak listy žloutnou a usychají. Šárka
Řez oleandru, 28.5.2009
Jednou mi přes zimu onemocněl oleandr, měla nějaké puklice či co a celý opadal. V únoru jsem to ubohé koště brutálně ořezala a v koutku duše jsem doufala, že to nepřežije a nebudu se s ním muset každý rok dvakrát tahat do 1. patra na chodbu. Jenže on... celý příspěvek >
Jak na kuny, 21.5.2009
Já měla kuny asi 3 jara na půdě. V noci kolem třetí pravidelně začínalo čoro moro, lítaly mi nad hlavou po půdě, shazovaly věci, kvičely, dupaly, hrůza. Nepomobly ani ucpábky do uší, shazované věci rozvibrovaly celý barák. Zkusila jsem vlasy z... celý příspěvek >
Pilatka - stříkat teď?, 18.5.2009
Včera jsem zažila nemilé překvapení, když jsem zjistila, že poměrně hodně z malých plodů jabloně je napadeno pilatkou (nejsem si jistá, ale asi je to pilatka, plůdky jsou navrtané jednou nebo i více dírkami). Vloni mi pilatka zlikvidovala celou... celý příspěvek >
Velkopavlovická - bujně roste, málo plodí, 13.5.2009
Díky všem, pana Vysloužila určitě poslechnu, často čtu jeho rady a mám dojem, že je to zkušený odborník a o zahradě toho ví hodně. Š.
Velkopavlovická - bujně roste, málo plodí, 12.5.2009
Tak s tou kočkou jste mě dostal . Mám kolem všech stromků plastové ochrany kmene, meruňce už byla malá, tak jsem to sundala. Mám teď sundat kolem všech ostatních (švestka, dvě jabloně, třešeň)? Třeba by víc plodily . Jinak meruňku jsem řezala,... celý příspěvek >
Hortenzie, 12.5.2009
Hortenzii latnatou jsem zasadila vloni na jaře, ale nějak mi neprospívala. Skoro nerostla, dvě slabounké větvičky měly dva neduživé květy. Letos na jaře jsem zjistila, že mi hortenzie asi umrzla (bydlím v Praze, takže žádné velké mrazy tu nebyly).... celý příspěvek >
Plectranthus pelargonie převislé, 12.5.2009
Ano, mám stejnou zkušenost. Měla jsem muškáty dohoromady s plectranthem a nebylo to dobré. Muškáty nemají rádi moc vody, naopak plactranthus vodu miluje a pak roste jako divý. Takže když se zalévá, muškáty začnou hnít. A navíc je plectranthus... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika