Příspěvky uživatele - 198.206

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak vyřešit sušení prádla na zahradě?, 22.2.2008
Nemáte někdo nějaký nápad, jak vyřešit na zahradě sušení prádla? Přes léto chci prádlo sušit venku, otočné sušáky se mi nelíbí, tzv. 2 téčka se šňůrami taky nic moc. Jak vyřešit? Děkuji. Marie
Trávník - hnojení, 26.6.2007
Díky za info. Asi to bude tou vodou, budu muset lépe zalévat.
Trávník - hnojení, 26.6.2007
Prosím poraďte jak nejlépe pohnojit trávník, když se všude píše, že se má hnojit každé 3 měsíce. Na jaře to bylo v pohodě, ale koncem dubna jsem pohnojila a trávník si pěkně vypálila. Naštěstí se dal do pořádku. V sobotu jsem opět rozvezla hnojivo,... celý příspěvek >
Rheum palmatum, 25.5.2007
Právě nad ní pěkně zuřím. Chtěla jsem si koupit Rodgersii a namísto toho mě paní zahradnice šoupla Rheum palmatum čili tedy reveň. Bylo to Zahradnictví Marciánová Kostelec n/H.
Spálený trávník od hnojiva, 14.5.2007
Taky se mi to podařilo poprvé v životě. A že už hnojím nějaký čas! Tohle bylo ale divný hnojivo, byly tam granulky + nějaká drť vypadající jako prášek na praní. Jsem blb a vícero už si takové hnojivo nekoupím. A to prosím stálo 104/1kg. Takže docela... celý příspěvek >
Spálený trávník od hnojiva, 14.5.2007
Pohnojila jsem trávník trávníkovým hnojivem Sedoscote od Agrobio. Hnojivo jsem rozvezla navečer a bohužel hned nezalila. Druhý den trochu sprchlo. Po třech dnech vidím že trávník začíná být spálený-zatím tak z 20%. Tak jsem ho včera hodně prolila... celý příspěvek >
Meruňka Rakovského, 11.4.2007
Meruňku jsem v sobotu vysadila, velmi mě ale překvapuje, že meruňka nemá na květ, je taková vůbec nenarašená. Je to normální?? Že by se teprve probouzela? Ale v okolí už meruňky kvetou. Jaké jsou nové modernější odrůdy namísto o.Rakovského?
Meruňka Rakovského, 5.4.2007
Koupila jsem si meruňku Rakovského. Moc o ni nevím - jaká je její náročnost na pěstování. Jsme ve výšce 250m n. m. Bude se ji dařit?
Lahůdková jablka pro labužníky - Váš favorit, 12.3.2007
Prosím doporučte nějakou zimní odrůdu. Chtěla jsem Topaz, ale nikdy jsem jej nejedla, takže nevím, teď někdo píše že je nakyslé. Tak prosím nějaké chutné sladší zimní jablíčko. Poraďte, čas na výsadbu je tady. (nad.m.v.250)
kultivátor, 1.3.2007
taky mě toto téma zajímá, nejsem ale bohužel kutil, takže ten kultivátor el. s obsahem 700 W budu muset vzít. Moc si ale od toho neslibuji. Nemá někdo zkušenost?
elektrická motyčka, 27.2.2007
Znáte někdo prosím elektrickou motyčku? Já bych to spíš nazvala takový malý el.kultivátor. Má obsah od 700 W a protože máme těžkou zem a ruce už nelsouží jak by měly, uvažuji o koupi. Jen nevím jestli to nebudou zbytečně vyhozené peníze. Nemáte... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika