Příspěvky uživatele - 215.123

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kumato, 30.6.2009
černá rajčata pokud vím neexistují jako tzv. BLACK se označují rajčata s TMAVOU barvou, jde o směs přes tmavě fialovou, tmavě hnědou, atd... Kumato též je tato varianta podívejte se sem, tady najdete BLACK varianty co se nejvíce prodávají v... celý příspěvek >
Okurky Saladin, 30.6.2009
tak zatím to zdá se POMOHLO!!! postříkal jsem i Kuprikolem předevčírem a nahoře v nejvyšším patře normální přírůstky zelených listů bez jakéhokoliv poskození! dneska jsem odstranil veškeré "načaté" listy či načaté malé plody, dost se tím... celý příspěvek >
Co s tímto uvadlým rajčetem?, 30.6.2009
jsou ty listy povadlé a měkké a nebo jen zkroucené? pokud jsou "jen" zkroucené a tvrdé tak je vše ok, kroutí se prvotně při nedostaku vláhy a nebo i horkem, běžná věc jinak květy tam máte, jedno rajče sice předběhlo zbytek, leč toho bych... celý příspěvek >
Plísen okurková, 29.6.2009
Stejný problém řeším v jiném tématu spolu s dalším "kolegou", mrkněte se i tam.
Okurky Saladin, 28.6.2009
stejný problém... přičítám to tomu počasí... ve skleníku se nešlo té vlhkosti zbavit jakýmkoliv větráním... tu "hnilobu" opatrně otírám a postříkal jsem celou rostlinu(y) včetně pořádně i spodku fungicidem, myslím Acrobat že jsem použil a... celý příspěvek >
Rajče - plíseň startuje, 28.6.2009
myslím, že tam je ještě zmínka o velikosti rostliny, ne? podle toho se to pak taky myslím liší každopádně otrhejte nejprve všechny napadené části plus veškeré listy co se dotýkají půdy! následně připravte roztok a postříkejte celé rostliny PLUS... celý příspěvek >
Domácí ořechovice, 28.6.2009
nepamatuji si z hlavy poměr, ale já dávám dle receptu pradědečka tyto suroviny: zelené ořechy na osminky skořice hřebíček badyán! (v kuse, ty hvězdičky) nové koření líh (vodka) Promíchat a zalít lihem (vodkou).... celý příspěvek >
Rajče - plíseň startuje, 27.6.2009
ta OL je ale na sběr plodů, myslím že teď klidně proveďte další postřik a nejlépe jiným fungicidem Acrobat/Champion/Ridomil/Kuprikol atd... já dneska ve skleníku taky postřik provedl a bojím se o výsledek... na záhonech zatím relativně ok, veškeré... celý příspěvek >
Domácí ořechovice, 27.6.2009
asi fakt raději zajedu v pondělí do Makra pro velké okurky 5l a přendám je do menších, nač zbytečně riskovat, máte recht ořechy zítra otrhám a nechám je zatím vymáchat ve vodě a v týdnu to dodělám
Domácí ořechovice, 27.6.2009
Zítra se chystám očesat a naložit ořechy s kořením do alkoholu (vodka). Mám dotaz. Nemůžu najít velké sklenice od okurek, lze na ten měsíc až dva naložit ty ořechy s alkoholem do PLASTU??? použil bych plastový kanystr na vodu co mám... hm?
Rajče - plíseň startuje, 26.6.2009
dle informací pár mých kolegů zahrádkářů se po tomhle vlhkém a mokrém počasí již objevila plíseň na rajčatech! zejména tím trpí rajčata ve skleníku, ta vlhkost tam nešla v tom neutuchajícím dešti vyvětrat a je to pak bohužel znát... plus venku již... celý příspěvek >
Slimáci, 23.6.2009
potvrzuji úspěšný "lov", neustále nacházím méně a méně mrtvých slimáků a letos poprvé skutečně NULOVÉ škody na záhonech od slimáků
Mšice a mušky na mátě peprné, 23.6.2009
prolít květináč (zeminu) slabým roztokem hypermanganu, jen aby to bylo takové lehce růžové (pár zrníček) a nebo Mospilanem
Roubovaný meloun, 22.6.2009
jako u jiných roubovaných plodin, to co je "pod" melounem (rozuměj roubem) nesmíte nechat růst, to musí pryč stejně jako kdyby se meloun snažil pustit nějaké kořeny, ty taky musí pryč
Rajčata, papriky - preventivní postřik?, 21.6.2009
ten Sulikol je ale myslím na padlí, na plíseň nemá žádný vliv... pokud si to dobře pamatuji, na to pozor! to by taky někdo pak mohl o rajčata komplet přijít ten Acrobat je opravdu jako jeden z mála na plíseň, ani Champion to tak nezvládne
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika