Příspěvky uživatele - 215.123

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Květák ve skleníku, 21.6.2009
to jste sázel dobře, já to nestihnul a dodal ho tam právě až později... dneska je květák skoro na sklizeň, počkám ještě týden a seberu ho, rozrůstající papriky-rajčata-okurky mu už nedávají skoro místo a akorát se mi na ně chytají mšice
Jak jsou na tom má rajčata?, 21.6.2009
rajče naštěstí není jako paprika, je to vážně snadné... stačí klidně třeba v půlce dubna semínka vysít do truhlíku do kvalitního substrátu a po pár týdnech si vyberte ty nejhezčí (=nejkvalitnější) a rozesadit do květináčků a hnojit, zalévat a pak... celý příspěvek >
Kanadská borůvka - usychání, 20.6.2009
borůvky jsem zkoušel vysadit asi 4x a vždy nakonec zašly na nedostatek závlahy... jsou na to extrémně choulostivé jakmile je zasadíte a nemůžete min. 2-3x týdně zalévat, tak to ani nezkoušejte kořenový bal většinou nic moc a borůvka samozřejmě... celý příspěvek >
Cuketa - uhnívání, 20.6.2009
dneska jsem sklidil už několik cuket kolem 30cm a vámi zmíněný problém jsem našel na 3 malých plodech nevím jestli ten problém souvisí, ale u mne to je způsobeno slimáky! naštěstí jen takovéto minimální poškození, ostatních cca. 50-60 plodů je zatím... celý příspěvek >
Tráva na seno na stráň, 19.6.2009 Obsahuje fotku
vyfotil jsem část stráně, celkově jde asi o trojnásobnou plochu
Hnojeni lidskymi výkaly ze separacni toalety, 19.6.2009
Babičce je 95 let a těší se dobrému zdraví. Nikdy by do pusy nedala margarín a jakékoliv náhražky. její motto: na chleba patří máslo, pod řízek sádlo a z mouky se vlastní prací dá uvařit skoro všechno :) Prostě všechno z prvotních klasických... celý příspěvek >
Jak jsou na tom má rajčata?, 19.6.2009
já loni takové taky koupil, prý keříčkové a spíše to byly takové zakrslé tyčkové... nechal jsem je růst jak chtěly a ten růst do výšky se pak zastavil, asi v té výšce co máte teď vy každopádně dělaly plody jen na klasických vijanech a už pak znovu... celý příspěvek >
Cibule šalotka, 18.6.2009 Obsahuje fotku
přidám ještě jednu fotku u souseda šalotku taky pěstují, je to nebe a dudy... ta moje je taková "chcíplá", jako kdyby uhnívala
Svinuté listy rajčat, 18.6.2009
jj, vím, ale letos se tady kolem toho řeší tolik témat, že to jednoho až dost zneklidní...
Cibule šalotka, 18.6.2009 Obsahuje fotku
přikládám foto, někdo radí že už je pozdě že to je nějaký brouk a nebo snad plíseň? je to venku na novém záhoně, komplet nová zemina
Svinuté listy rajčat, 18.6.2009 Obsahuje fotku
přikládám foto, listy komplet svinuté, ale jinak se zdá se rajče prosperuje... nevím... ještě je vidět včerejší postřik proti plísni čím to je?
Vrtací a sekací kladivo, 17.6.2009 Obsahuje fotku
dneska mi přišla, sada s vrtáky a sekáčky v ceně 5330 i s poštovným, normálně z internetu
Vrtací a sekací kladivo, 16.6.2009
zvažte v tom případě Makita HR 2470 T, dá se sehnat za půlku, tj. cca 5500 Kč i se sekáčky v sadě a má odnímatelnou hlavu na použití klasických vrtáků, nejen SDS
Tráva na seno na stráň, 16.6.2009
děkuji, toho jsem se bál :) nu což, čím dříve se na to vrhnu tím lépe... na ten rotavátor se někde podívám, ručně v tom kopci to bych asi dělal celé léto... zkusím to nicméně i postupně ručně, teď o víkendu udělám prvních pár metrů... pořádně... celý příspěvek >
Vrtací a sekací kladivo, 16.6.2009
s korunkou jsem nikdy nevrtal, jaký je rozdíl v tom použít do panelu desítku vrták SDS a vrtací kladivo a nebo desítku korunku a obyč vrtačku? výhody/nevýhody? děkuji
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika