Příspěvky uživatele - 216.102

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Padli nebo plisen revova?, 25.5.2009
Letos jsem zasadil 9 novych sazenic. Na jedne se objevila nejaka nemoc. Muze mi nekdo z odborniku urcit o co se presne jedna? Neco jsem si procetl, ale nejsem si jist. Dekuji
Pestovani na dva vyhony, 22.5.2009
Zdravim, pred mesicem a pul jsem vysazel zasenicky vinne revy. Roste to pekne. Nechal jsem rust dva vyhony (jeden jako zasobni). Ty vetsi uz maji cca 30cm a ty mensi kolem 10-15cm. Mam ty mensi uz nahore zastipnout (normalne ulomit vrsek s... celý příspěvek >
Jak natvarovat kiwi do podoby stromku?, 14.5.2009
Dostal jsem k narozeninam dve pomerne velike roslitny (cca 2m vysoke) kiwi - jednu samci a a jednu samici. Vybral jsem na zahrade slunne misto s vyhledem v podstate od vychodu na zapad, takze by tam mel byt dostatek slunecniho svitu.... celý příspěvek >
Cim hnojit olivovnik?, 14.5.2009
Tak tak, samozrejme ze to mam v kvetinaci, takze logicky, obcas by se to pohnojit melo (uz jenom proto, ze kdyz kvetinac proleji vodou, tak voda ziviny vyplavi, nehlede na to, ze je stromek proste spotrebuje a jinak nez pohnojenim nebo... celý příspěvek >
Hořec, 8.5.2009
Záleží na tom, jaký je to druh. Může být zasazen ne nevhodném ístě, nebo v nevhodné půdě. Některé hořce vyžadují totiž polostín a jiné sluníščko, některé kyselou a jiné zásaditou půdu. Třeba acalis má rád slunce a vlhko. POkud bude jen na slunci a v... celý příspěvek >
Cim hnojit olivovnik?, 5.5.2009
Poridil jsem si maly olivovnik evropsky. Zasadil jsem ho do substratu zemina vs. pisek - 1:1. Neco mi rika, ze nejspis nebude mit dost zivin kdyz je z poloviny pisek. Cim a jak casto se hnoji? Dekuji, Michal
Vylomit kvety u malych stromku (josta, angrest, rybiz)?, 20.4.2009
Zdravim vsechny diskutujici. Asi pred mesicem jsem zakoupil mensi stromky (cca 100cm) 2x josta, 2x angrest a 2x rybiz. Roste to pekne, listku je hodne a kvetu take. Ale chtel jsem se zeptat, zda nemam nejake kvety vylomit (ustipnout), aby to... celý příspěvek >
Jak spravne zastrihnout sazenici, 20.4.2009
Dekuji za odpoved, udelam to dle vaseho popisu, uvidime jak se tomu bude darit.
Jak spravne zastrihnout sazenici, 16.4.2009
Dobry podvecir vsem, zakoupil jsem 8 sazenicek vinne revy (nejak me to chytlo), pred tydnem zasadil a docela to zacina rust. Jenomze potrebuji poradit jak spravne mam vylamat ocka ci sazenici zastrihnout. Poradil by mi nekdo z nize uvedenych... celý příspěvek >
Doporucte odrudu na jidlo, 8.4.2009
Jeste dotaz k zasazeni roslinek. Mam vykopat rygol pul metru siroky a pul metru hluboky a na spod dat vrstvu kompostu? Problem je, ze zadny nemame, musim ho tam davat, nebo jde poridit nejaka nahrada bezne v obchode? Je vubec tento postup spravny?... celý příspěvek >
Doporucte odrudu na jidlo, 30.3.2009
Zdravim, predem se omlouvam, za neodbornost. Chtel bych si vysadit vinou revu na jizni stenu baraku (nemam s ni zadne zkusenosti). Stena je vysoka cca 5m a delka steny kolem 10m. Nadmorska vyska cca 200m, oblast Zatecko. 1) Jakou odrudu by... celý příspěvek >
skalka ve svahu, 19.3.2009
Dobrý den. Skalka by měla vypdat trochu jinak, bez urážení. Čím víc kamenů tím lépe, to za prvé, a pak se musí dodržovat určité zásady při její tvorbě. Navršená kupa půdy a na vrcholu několik kamenů není vhodný podklad pro skalkové rostliny. také se... celý příspěvek >
Tlustice, 17.2.2009
Pěstování tlustine není náročné, ale chce to skutečně přes zimu do chladu a nezalévat. Občas to láká vzít vodu a dát ji napít, ale to je začátek konce., Zimui při teplotě 5 °C zcela na sucho. Nízkou teplotou se zamezí i opadávání listů ve větším... celý příspěvek >
Liliochvostec (Eremurus robustus), 14.2.2009
Eremusur pěstujeme už několik let. Každoročně bez problémů vytváří i nové cibule.
okrasný česnek, 5.2.2009
česneky se dají vysévat, ale je to dlouhodobá záležitost. Tady je odkaz na stránky, kde je popsáno, jak na okrasné česneky.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika