Příspěvky uživatele - 216.102

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zkušenosti s elektrickou Stigou, 1.6.2011
Dobrý den, v sobotu si jí hodlám koupit, bohužel - nebo bohudík - jsem nenašel na žádných webovkách nějaké stížnosti. Zdraví Petr
Komprese Vari, 10.5.2011
Mám Vari r.89 a chtěl bych změřit jestli má dobrou kompresy, ale nevím kolik má mít (2..3...4..apod barů)
Nereaguje na přidání plynu, 8.5.2011
Mám takový dotaz, mám Vari a když nastartuju a přidám plyn tak to chcípne, ještě jsem nikdy tenhle problém neměl.Jel jsem cca ve středních otáčkách (cca za ten den 3hodiny provozu a bez problému) a najednou jako když vypnu motor a chcíplo to a od té... celý příspěvek >
Mrazík, 4.5.2011
Takze je proste nechat at si poradi? A co s polo omrzlima vyhonama? Nejak to zastipnout nebo nechat byt?
Mrazík, 4.5.2011
Dneska vecer kdyz jdu z prace koukam na revu (vysazenou tretim rokem) a malem me trefil slak. Si rikam kuxxa, co mi to na revu sedlo za svini a pak mi doslo, ze to byl deda mraz... Je to smutny pohled, v podstate veskere vyhonky jsou na koncich... celý příspěvek >
Skalničky kvetoucí v srpnu a později, 3.5.2011
Rostlin kvetoucích létě a později je poměrně dost. Projděte si tento seznam, třeba se Vám něco zalíbí. Skalničkář - petrli
Nápady na levné fólie či materiály na jezírko, 27.4.2011
dneska mi jeden zhotovitel jezírek říkal, že by se mělo jednat o folii z číny, která se přebaluje na slovensku a prodává se v polsku... na kvalitu nenadával, ale říkal, že nikdo neví jak dlouho to vydrží... třeba to byla jen blamáž, abych si koupil... celý příspěvek >
Motor Jikov 2-takt - kontaktní zapalování, 18.10.2010
Tak to vypadá že to bylo způsobeno zapalovacím kolenem (botkou),dnes jsem dal novou a svíčka je čistá
Motor Jikov 2-takt - kontaktní zapalování, 16.10.2010
Tak to mi teda už vrtá hlavou, to bude něaká (blbost) na kterou nemůžu za boha přijít, karburátor jsem měl venku rozebranej - pročištěnej - dokonce jsem dal hlavní trysku (v plovákové komoře) o něco menší, má tam být č.82 a dal jsem tam č.75,je to o... celý příspěvek >
Motor Jikov 2-takt - kontaktní zapalování, 12.10.2010 Obsahuje fotku
mám takový typ (viz.obrázek),ale nevím co k čemu přesněji slouží
Motor Jikov 2-takt - kontaktní zapalování, 12.10.2010
Tak problém přetrvává, po cca 10min jízdy jsem vyndal svíčku a byla černá jak uhel (před jízdou jsem dal novou Brisk N17C)...sání i karburátor je čistý, plovákový ventil uzavírá, hladina paliva vpořádku a šroubek na směs paliva jsem utáhnul a povolil... celý příspěvek >
Motor Jikov 2-takt - kontaktní zapalování, 10.10.2010
Ano, vzduchový filtr byl velmi znečištěn..ale ještě mám jeden dotaz, kolik oleje mám nalít do filtru?..(např.3deci?)..jinak motor po seřízení a vyčištení běží jak znovu zrozený a volnoběžné otáčky jsou stabilní a mnohem nižší (pěkně se při nich... celý příspěvek >
Motor Jikov 2-takt - kontaktní zapalování, 9.10.2010
Mám Vari z roku 1989 s 2-taktním motorem a chtěl bych se zeptat jak se dá u něj seřídit bohatost směsi a jestli až moc bohatá směs dokáže snížit výkon (z důvodu tzv. uchlastávání),protože mi to po cca 20hodinách provozu odpálilo svíčku, byla černá... celý příspěvek >
Poradí mi někdo?, 24.8.2010
A dalo by se stím teď ještě něco dělat?Nebo předejít na příští rok?
Poradí mi někdo?, 22.8.2010 Obsahuje fotku
Na plodech goldenů se mi začali dělat takové svrny viz foto nevím co stím poradí mi někdo co to je a jak se toho zbavit.Předem děkuji.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika