Příspěvky uživatele - 168.167

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ribier, Olšava, Okava a Julski Biser?, 11.3.2009
Olšavu mám také. Chemická ochrana je nutností, to potvrzuji. V mých podmínkách roste velmi slabě. Podle těch popisů by měly být odolnosti a růst J. Biser/Olšava podobné. Alespoň podle mých zkušeností tomu tak není... tedy pokud jsem nekoupil s... celý příspěvek >
Začínáte roubovat?, 10.3.2009
V roubování jsem začátečník. Před rokem jsem si koupil od soukromníka na trhu pěkný roubovák s dřevěnou střenkou. Bohužel jsem musel kompletně předělat ostří, protože byl broušený z obou stran. Celkem dobře drží ostří, ale zjistil jsem, že daleko... celý příspěvek >
vodárna - nerez?, 10.3.2009
Máte pravdu, je slyšet přes dvě zdi. Ale zase se dá sluchem kontrolovat stav. Pokud v koupelně slyším obvyklý zvuk v obvyklých intervalech, nemám důvod chodit do kotelny kontrolovat vodárnu.
Ribier, Olšava, Okava a Julski Biser?, 10.3.2009
Julski Biser... první úrodu čekám teprve letos, takže o chuti nemohu diskutovat, ale za ty dva roky co mi roste na zahradě: - nebyla napadena žádnou chorobou, roste bujně, letos u nás bylo minus 18-20 a mohu říci že mrazuvzornost je zatím 100%.
Ribier, Olšava, Okava a Julski Biser?, 10.3.2009
POLA... červenofialové velké bobule, zraje zač. září.
Dvoububnová sekačka, 10.3.2009
Jediný smysl plachetky u jednobubnovky je snad ten, že při najetí do krtiny nelétají kameny a hlína všude kolem. Při sekání velmi krátké trávy pomáhá řádkovat, ale pokud je trávy více, řádkuje sekačka i bez plachetky. Při extrémně husté a dlouhé... celý příspěvek >
vodárna - nerez?, 10.3.2009
Mám starou Sigmu s tlak. nádobou. Gumový měch jsem měnil preventivně spolu s nádobou asi po 20letech provozu. Odešla nádoba a výměna spolu s měchem je ekonomicky výhodnější (komplet asi za 1200kč). Mimochodem, dal jsem při té příležitosti celou... celý příspěvek >
Myš - jak se jí bavit?, 10.3.2009
jo, jedem krmíme už asi půl roku, ale stále to ve stropě šustí a chroupe.
Myš - jak se jí bavit?, 9.3.2009
Poradí někdo, jak se zbavit myší ve stropě? Dům má plochou střechu a zamezit jim přístup do prostoru mezi střechou a stropem je nemožné, jed, kočky a pastičky nejsou účinné na 100%. Nemáte někdo zkušenosti s elektronickými plašiči? Nerad bych... celý příspěvek >
kdo poradí jak na špačky, 9.3.2009
CDčka, záclony, budky,... Když vám na zahradu přiletí opravdu pořádné hejno špačků, nic nepomůže. Horší už snad jsou jen sarančata.
Série Top, 5.3.2009
Před vaším pěstitelským uměním hluboce smekám, pane doktore. Jste první a zřejmě zatím jediný, kdo má letošní úrodu pod střechou.
oskeruše, 5.3.2009
Tento týden jsem si koupil asi metrový stromek oskeruše v kontejneru. Vzhledem k tomu, že zimu strávil ve skleníku, je už olistěný a bojím se ho nechat venku. Nevíte někdo, jakou minimální teplotu v tomto stavu snese?
Bubnová sekačka s pojezdem, 5.3.2009
Souhlasím s názorem, že bubnová sekačka seče nejbezohledněji, její výkon je menší než např. u lištové sekačky, strniště vypadá nejhůře. Ale pro sekání pozemků o velikosti řádově tisíce m2 na seno je jednobubnovka tím nejlepším řešením z... celý příspěvek >
Vůle v nábojích Vari, 3.3.2009
Pokud se optřebují hrany výřezů pro západku kola, stačí je mezi koly vzájemně vyměnit a je na řadu let zase klid.
založení nového sadu orientovaného na západ, 2.3.2009
Samotná nadm. výška není dostatečným parametrem pro určení vhodnosti pozemku pro konkrétní odrůdy. Při délce zahrady přes 220metrů se člověk docela projde a bylo by dobré mít celý pozemek průjezdný - ale to ovlivní rozmístění stromů.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika