Příspěvky uživatele - 168.167

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Řízky z vinné révy, 22.5.2009
pro Karlose... půdu mám jílovitou a řízky v ní zakořeňují velice dobře. Ono je to spíš o tom, že ne každá odrůda zakořeňuje stejně dobře. Některé odrůdy ani nenamáčím do stimulátoru a zakoření téměř 100% a naopak, některé zakořeňují i se... celý příspěvek >
Výběr sekačky - elektrická nebo benzínová, i s mulčem - moje mýty, 21.5.2009
sekám toho za sezonu celkem dost, kolem 5000m2. Mám benzín i elektriku. Pro sekání menších ploch okolo domu ale většinou beru elektrickou sekačku. Pokud není člověk úplný trotl, tak si kabel uhlídá a prodlužovačku stejně každý doma potřebuje, takže... celý příspěvek >
Réva v druhém roce, 21.5.2009
Já nechávám většinou dva výhony, ostatní doporučuji raději vylomit než vystříhat.
Rubování jabloně - prosím radu, 19.5.2009
pro Ivana:   já vždy všechny konce roubů zatírám a letos jsem měl u jabloní 100%OK. Ale nevím, zda nezatření může způsobit 100% KO??  
Rubování jabloně - prosím radu, 18.5.2009
zalévat, zalévat a čekat. Jabloně se mi letos chytly sice všechny, ale u části roubů se vlivem suchého počasí zastavil růst. Teprve v posledních dnech po vydatných deštích začínají opět růst. Jeden roub na meruňce se začal probouzet teprve tento... celý příspěvek >
Vari, 14.5.2009
Nelze jednoznačně určit závadu dle popisu. Může to být banalita a nebo také stržený závit na přívodu paliva ke karburátoru, děravá nádrž,...
Velkopavlovická - bujně roste, málo plodí, 13.5.2009
U pětileté meruńky bych plodnost neřešil... První plody by sice mohly být 2-3 roky po zasazení, ale např. já neměl poslední dva roky meruňky žádné. Jeden rok během kvetení dost pršelo, druhý rok přišel jarní mrazík a zase bylo vymalováno. A to jsem... celý příspěvek >
Meruňka - opad plodů, 13.5.2009
Pilatka napadá i meruńky? Prý napadá třešně, ale o meruňkách to slyším dnes poprvé. K tomu opadu plůdků... jste si na sto procent jistý, že u vás minulý týden nebyl mráz?
Břečťan - rád by se plazil po zemi, ale na fasádu nechce, 7.5.2009
Čas od času dělám na fasádě "údržbu" břečťanu. Chová se opravdu zvláštně... na hladkou fasádu se mu moc nechce, ale na okenní skla od dílny se dokáže přilepit neuvěřitelně pevně. Myslím, že hlavními faktory pro růst vzdušných kořínků,... celý příspěvek >
Réva na pergole, 6.5.2009 Obsahuje fotku
Co se týče plodnosti starých odrůd, přikládám pro ilustraci foto (foceno 14/4) staré, mě neznámé modré moštové odrůdy, která původně rostla u zdi domu. Dlouho nebyl keř vůbec řezán, posledních pár roků se snažím bránit mu v dalším nekontrolovaném... celý příspěvek >
Pochlubte se svými výsledky roubování, 6.5.2009
pro Jar. Pavlíčka... řezné plochy už jsou zatřené. To je tak, když si člověk zapomene vzít s sebou na zahradu vše potřebné. Takto razantně jsem ořezal jen část naroubovaných stromků - stručně řečeno, začátečnické experimenty.
Pochlubte se svými výsledky roubování, 4.5.2009
Ty fotky jsem dělal převážně u roubů, kde jsem odstranil planý obrost... ono to na fotce lépe vypadá. Ale asi u poloviny letos roubovaných stromů postupuji podobně jako p. Vysloužil. Chci vyzkoušet, co je lepší.
Pochlubte se svými výsledky roubování, 4.5.2009
Napadlo mě, že za obrovský úspěch při letošním roubování může velkým dílem březnové chladné a velmi vlhké počasí. U nás propršel téměř celý březen... Škoda, že pořádně neprší také teď, po odkvětu stromů.
Hálčivec, vlnovník - postřik?, 4.5.2009
Jeden tip bych měl, na zmlazení  ... Před rokem jsem při sekání trávy usekl starý kmínek révy.  Ještě ten samý rok se podařilo vypěstovat nový, ideálně rovný kmínek. Letos je stromek v perfektní kondici a v plné plodnosti.
Čím zavlažujete trávník?, 4.5.2009
No, ne že by mě to nikdy nenapadlo, ale trávník také nezavlažuji. Je mi líto vody - a to mám zahradu cca 80m od řeky.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika