Příspěvky uživatele - micuko

Jak na mravence v domácnosti?, 13.7.2010
Domečky Effect kupuji v drogerii Teta.
Nejzdařilejší pokojové rostliny, 10.7.2010
Vůbec ne, já mám drobnolistý.Potřebuje hodně světla, co nejblíže k oknu a mírnou zálivku.Dávám ho ven přes léto na terasu do polostínu.Daří se mu skvěle.Hezký večer.
Orchidei usychá, 10.7.2010
Já bych řekla, že neusychá, ale prostě jen odkvetla.Někdo odkvetlý stvol ustřihne za druhým kolínkem, já většinou počkám až se objeví nový výhon a pak stříhám, to už je na Vás.Určitě zas pokvete.Hlavně ji mezi zálivkami nechte pořádně proschnout,... celý příspěvek >
Jak na mravence v domácnosti?, 10.7.2010
Hezký večer, na mravence s úspěchem používám domečky, dva ks v balení asi za 70 kč.Položím na zem a víc si toho nevšímám.Mravenci si otrávenou potravu nanosí do hnízda a postupně vymizí.Když jsem to dala poprvé, ze zvědavosti jsem pozorovala co... celý příspěvek >
Curcuma, 6.7.2010 Obsahuje fotku
Dobrý den, dostala jsem kurkumu, trochu v dezolátním stavu a jsem trochu bezradná.Pěstujete někdo prosím tuto bylinu? Podělíte se o své zkušenosti?Předem moc děkuji, Micuko.
Orchidea ve skle, 1.7.2010 Obsahuje fotku
Ahojky, nic nesázejte, pravděpodobně se jedná o Vandu a té se při dobré péči daří dobře tak jak je.Najděte si v Pokojových rostlinách orchideje a diskusi Rhynchostylis a Catasetum z 28.11.2009 a v příspěvku z 13.4.2009 je popsáno vše co... celý příspěvek >
Chlupáčci, 14.6.2010 Obsahuje fotku
Hezký den paní Dano, buďte ráda, že koťata máte, závidím vám.My museli kočičku nechat vykastrovat, všechny koťata jsem si nechat nemohla a zájemců na vesnici je málo, nebo spíš žádný.Poslední koťátka jsem měla vloni, teda ne já Čičina, ale já později... celý příspěvek >
Gunnera manicata, 4.6.2010
Dobrý večer, máte prosím někdo zkušenosti s touto bylinou?Potřebuji zjistit o ní co nejvíce, předem děkuji za rady a zkušenosti.Micuko
Zázraky v zahradě, 27.5.2010
Proboha, snad na tomto foru nebudeme hodnotit kvalitu fotografie!?!
Přesadit už rajčata ven nebo počkat?, 24.5.2010
Tak já už to mám všechno venku na záhoně.Včera, světe div se, jen malá přeháňka a tak jsem na to hned ráno nastoupila a děj se vůle toho nahoře.Kruciš, ty záda ale umějí bolet.Ale pozor, změna.Před dvěma hodinama se tady zatáhlo, černo,vítr,... celý příspěvek >
Million bells, 23.5.2010
Gabčo, díky,tři jsou celkem kompaktní jen jedna je trochu "vyčouhlá".Jak to všechno sesázím a dosázím dám také foto.Hezký večer.
Million bells, 19.5.2010
Ahojky, tak jsem si to tady pročetla, neodolalal jsem a koupila 4 milionky, jen mi prosím poraďte, je potřeba zaštipovat a nebo se větví samy bez pomoci?Hezký den.
Bougenvilea, 19.5.2010
Ahojky Marušky, určitě Vám oběma porostou, jsou to vitální rostliny.Včera jsem neodolala a koupila si taky jednu v Bau...,byla slevněná z 530 na 160kč.Zapěstována je do stromečku, nachala jsem ji venku na terase, ať si pomalu zvyká na čerstvé... celý příspěvek >
Skalnička?, 17.5.2010
Hanči, něco podobného mě napadlo po tom co napsal pan Josef, mám starou kamenou zeď, počkám až se rozroste a pustí kořínky, kousek vyryji a strčím do spáry, třeba se jí tam bude líbit , mě by se tam líbila.Hezký večer.
Skalnička?, 17.5.2010
S tím zaplevelením to asi bude pravda pane Josef, vloni na podzim jsem vysadila malinký přírustek a začíná se pěkně zabydlovat.Ale když ona je tak krááásná, co říkáte Hanči?Děkuji Vám oběma za odpověď.Micuko
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika