Příspěvky uživatele - abc

Filtrace nexus, 2.5.2017
no vidite jak je to jednoduchy, jen na to prijitdiky moc
Filtrace nexus, 1.5.2017
tak jsem soupnul na youtube video cisteni filtrace po cca 10 dnech provozu, treba sem zas nekdo vlozi odkaz pac ja jsem na praci s pocitacem levej jak turecka savlenajdete ho pod dyi nexus 220 cisteni, a jeste bych mel jeden dotaz, chystam se resit... celý příspěvek >
Filtrace nexus, 16.4.2017
na tomhle se asi nevyplati setrit no, co jsem koukal na ty originaly tak jsou delany jinak nez co mam ja(to sito),ja to mam zapleteny jak klasicky pletivo a to je asi uplne na prd, sem pak dam fotku jak se sito ucpava a voda tece po nem
Filtrace nexus, 15.4.2017
no vidim to tak po dvou tydnech, taky premyslim ze bych zainvestoval do poradnyho sterbinaku, ten co jsem udal a pouzivam z ruznymi upravami uz nekolik let neni vylozene naprdzachyti toho fakt hodne jen po zhruba, placnu,dvaceti hodinach se ta... celý příspěvek >
Filtrace nexus, 14.4.2017 Obsahuje fotku
a tady je jeste ten molitan co mam pod sitem ve sterbinaku, mel jsem strach jak se to bude ucpavat a je to uplne v poho, tohle je po tydnu
Filtrace nexus, 14.4.2017 Obsahuje fotku
cisteni mechanicky casti, pak nekdy to jeste natocim na mobil a soupnu to na youtube, ted to necham schvalne bez cisteni co nejdyl, jsem zvedavej jak dlouho to vydrz aniz by to slo pres bezpecnostni prepa
Filtrace nexus, 14.4.2017 Obsahuje fotku
detail
Filtrace nexus, 14.4.2017 Obsahuje fotku
jojo, mam to cerpadlove, cerpadla na skimmeru si nevsimam celou sezonu ale na druhem mam udelanou neco jako dodatecnou gulu a to jsem musel vloni asi ctyrikrat vycistit prave kvuly rase, uvidime co letos, ty hlinikovy profili jsou "zbytky" od jednoho... celý příspěvek >
Sterbinovy filtr, 14.4.2017
mozna by stacilo nariznout hadici a navliknout ji na ty kraje
Filtrace nexus, 11.4.2017
tak vcera jsem zapojil i druhe cerpadlo ze dna a docela problem, pokud jsem jel jen na skimmer kde mam cerpadlo co dava 5 500l/h tak parada, jak jsem k tomu pridal to druhy ze dna co dava 6 500l/h tak je to tak na hrane, jsem tak centak od... celý příspěvek >
Filtrace nexus, 8.4.2017 Obsahuje fotku
tady je jeste z dneska fotka mechanicky casti filtru po cca 6 dnech provozu, funguje paradne a jeste lip se cisti, jen otocenim vzduchovyho kohoutku a pak otevrenim odkalovaciho soupatka
Filtrace nexus, 8.4.2017 Obsahuje fotku
dekuju moc, takovy slova potesi ale je tu to sluvko alebude to fungovat, bude to stihat?predne musim rict ze me to fakt bavi, vsechno kolem jezirka atd, zacinal jsem jezirkem, uz presne nevim ale myslim ze melo kolem 9 kubiku a filtraci biotec... celý příspěvek >
Filtrace nexus, 7.4.2017
tak davam naky postrehy, vzduchovani biologicky casti jsem vyresil, ja mel na ty hadicce vyvrtany diry po deseti cm a o prumeru 3mm, koupil jsem kompresor co dava 90l vzduchu a zmena k lepsimu nic moc, tak jsem to vypustil, vybral kaldnes a tavnou... celý příspěvek >
Filtrace nexus, 25.3.2017
diik:):):) ja mam jeste stary xpecko v notasu a to uz moc nefunguje tak je to mozna tim, odkaz jsem zkopiroval ale uz mi to neslo vlozit do textu:):)anebo jsem uplne blbej:)
Filtrace nexus, 20.3.2017
kompresor mam do dvou metru od filtru, v tom problem nebude, spis si myslim ze jsem ty vzduchovy rozvody udal s 8 mm hadicky a ta je celkem slaba a asi klade vetsi odpor nez hadicky o prumeru 10 nebo 12 mm
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika