Příspěvky uživatele - abc

Filtrace nexus, 17.7.2017
no reknu vam ze jsem s toho taky nadsenej, jen teda podotykam ze ta kopie neni jedina filtrace, myslim ze uz jsem to psal tady nekdy v minulosti, za tou kopii nexusu mam starej biotec 10 a pak vedle jezirka mam zakopanej 300l sud s husima krkama... celý příspěvek >
Filtrace nexus, 9.7.2017 Obsahuje fotku
tak se zas ozyvampres ty vedra mam pustenou lampu v podstate ted uz porad, jinak s cistenim mechanicky casti jsem zhruba na sesti dnech plus minus jak se mi chce to cistit, kolikrat si rikam ze to cistim zbytecne brzo, ze by to jeste dva tri dny... celý příspěvek >
Zelená pěna na hladině, 9.7.2017
,nejspis jsem to spatne pochopilno pokud to mate po cely plose jezirka tak by s tim mohl pomoci skimmer
Zelená pěna na hladině, 9.7.2017
ja mam v podstate to samy, myslim ze to je nedostatecnym proudenim vody v dane zone, v tech mistech voda stoji, ja to mam u prepadu vody s filtrace do jezirka pres malinkaty vodopadek, od vodopadku mam udelany melciny na obouch stranach plus minus... celý příspěvek >
Filtrace nexus, 21.6.2017
a ja na youtube odpovedeltak jeste jednoupouzil jsem tmel aqua forte superstrong, nanesl,lehce dotahnul, pockal az s gumovati a pak teprve poradne dotahnul
Hnědozelená voda, 18.6.2017
a nemuze to byt i tou plachtou?myslim ze v cerny by to vypadalo po vizualni strance mozna jinak, podle fotek ta svetle modra?asi nebude to idealni
Filtrace nexus, 16.6.2017
tak tady je to kratky video, je tam videt co za humus ta mechanicka cast zachyti, je to jen nepatrny mnozstvi co zustane na dne, vetsina se vyplavy pri odkalovani.
Filtrace nexus, 15.6.2017 Obsahuje fotku
tak lidi dalsi poznatkyzatim vse super az se mi tomu nechce verit.porad nemam vlaknitou rasu, jako jo, na kamenech jsou narusty zhruba od centimetru do trech cm ale to me fakt nechava chladnymjen teda u vrataku z filtrace zpatky do jezirka pres maly... celý příspěvek >
Lepení kamenů, 12.6.2017
ja kameny co mam ve vode a co mi ohranicuji hlubsi vodu usazoval do studnicni peny, uz je tam mam druhym rokem a vsichni drzej
Filtrace nexus, 12.6.2017
tak zatim to musim zaklepat na drevo ale furt jsem bez vlaknity rasy, slunicko mi tam pere od ranni sedmy do seste vecerni, jediny misto kde trochu je je u vodopadku ale neni to nic strasnyho, zacal jsem teda zapinat uv lampu, nejede furt ale tak... celý příspěvek >
Filtrace nexus, 3.6.2017
tady je jeste jedno, ten protejsi breh jak tam cumi ta folie neni normalni stav, malinko to tam upravuju
Filtrace nexus, 2.6.2017
Tady je naky to video, jak jsem rekl, myslim ze dost lidi by s takovou vodou nebyla spokojena ja ale jsem, jedu porad bez uv lampy ikdyz si rikam ze by mozna nebylo spatny jednou za cas ji pustit pro malinkaty projasneni vodyjeste musim podotknout ze... celý příspěvek >
Filtrace nexus, 30.5.2017
ja sam nevim, ty filtraci bych asi az takovou zasluhu nedal ac teda mechanicka cast funguje nad moje ocekavani, asi urcite tam bude v biologicky casti vetsi plocha pro osidleni bakteriemy nez u filtrace sun sun atd, ja hlavne do ty filtrace sel kvuly... celý příspěvek >
Filtrace nexus, 28.5.2017
tak vas zas zdravim ve spolekdluzim vam info jak to vypada s tim filtrikem dal, takze situace je takova ze mechanickou cast cistim kazdej treti den, opravdu to neni na velky prutok okolo 10 kubiku za hodku, jako maka to paradne ale jak to zachytava... celý příspěvek >
Sterbinovy filtr, 2.5.2017
hhm, jsem zvedav na vysledek, zatim to vypada moc pekne
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika