Příspěvky uživatele - abc

Filtrace nexus, 12.1.2017 Obsahuje fotku
tak takhle to vypada komplet, ted musim pockat az prestane mrznout pac to mam v garazi a ta neni vytapena, potrebuju pak vsechny spoje kterejma sesroubuju ty sudy poradne zasilikonovat, sam jsem zvedavej jak to bude vypadat a fungovat az to prvne... celý příspěvek >
Filtrace nexus, 12.1.2017 Obsahuje fotku
koupil jsem nerezovou sit o rozmeru oka 5mm a sile dratu 1mm, kaldnes k1 micro ma rozmeru zhruba 7 na 7mm tak skrz nej nepropadne
Filtrace nexus, 12.1.2017 Obsahuje fotku
tak jsem udal mensi zmenu, rekl jsem si ze ten kos zkusim udelat s 65l soudku jak to bude vypadat a myslim ze to tak necham:)je to daleko jednodussi na vyrobu nez z toho nerezu
Filtrace nexus, 27.12.2016 Obsahuje fotku
dalsi
Filtrace nexus, 27.12.2016 Obsahuje fotku
nemuzu prijit na to jak vkladat fotky najednou tak to dam jednotlive
Filtrace nexus, 27.12.2016 Obsahuje fotku
zdravim, tak zas davam par fotek jak pokracuju jen tak pro zajimavost, jeste musim svrtat dno a dat rozpery na boky aby se nahodou ten sud vnitrni nezbortil az ho vypustim a budu mit padla, kos jsem zkreslil a ted cekam az na to budou mit cas, jsem... celý příspěvek >
Filtrace nexus, 26.11.2016 Obsahuje fotku
pohled shora
Filtrace nexus, 26.11.2016 Obsahuje fotku
tak zatim to je v tomto stadiu, jeste natahat vzduchove hadicky a rozmerit ten kos ktery mi udela kamarad na jedny firme a bude to hotovy, davam to sem jen tak pro zajimavost a pak taky uvitam jakekoliv pripominky
Další diskuze:  6  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika