Příspěvky uživatele - peter2

Saint Julien A vs Myroblan, 12.9.2015 Obsahuje fotku
dobry den chcel by som zasadit slivky v mieste kde sa vyskutuje aj sarka 450 mnm juzny svah .. Cacanska lepotica, Haganta, Hanita, Katinka a toptaste Cacansku lepoticu mam, zarodila druhym rokom. chcel by som zasadit slivky na podpniku... celý příspěvek >
Zahradny rebrik, 25.5.2015 Obsahuje fotku
Viete mi poradit kde by som mohol zohnat takyto nejaky rebrik na zber a opilovanie ? pripadne mate doma nejaky podobny... vyrobeny? dakujem
Kubota b1600 + mulcovac, 30.4.2015
dobry den mate prosim niekto skusensti s mulcovacom na kubote b1600? vladze to alebo ma kubota problem..
Zhasínanie motora - dusenie, 12.4.2015
susedovi robila podobny problem husqarna motorova pila.. v strede karburatora bol zapchaty kanalik a tusim vymena tesnenia pod karburatorom.. treba skusit zhodit karburator vyfukat tlakovym vzduchom kanaliky, vymenit tesnenie pod karburatorom a... celý příspěvek >
Aky Mulcovac vybrat, 12.4.2015
Dakujem vam za rady, dlho som sa rozhodoval medzi vari huricane f 700 a bertolini, nakoniec som sa rozhodol pre Vari huricane f 700.. ma sulku, lepsi motor,  dostupnost dielov, o nieco sirsi zaber, aj ked teda nieje to cepakovy mulcovac no dufam... celý příspěvek >
Aky Mulcovac vybrat, 10.4.2015
Dakujem za reakciu.. Jedna sa o ovocny sad nejaku luku vedla neho zhruba tak do 7000 m2 a myslel som presne nieco podobne cepakovy mulcovac. Nnasiel som v mountfielde BTS 65 GX275 v akcii, len neviem ci bude dostacovat na taku plochu.
Aky Mulcovac vybrat, 9.4.2015
Dobry den, nasiel som nejake temy na fore ale su uz par rokov stare, a iste mate nove skusenosti s mulcovacmi..mam zahradu asi tak 7000 m2 a potreboval by som ju mulcovat. ake mate dobre skusensoti s cenovo dostupnym mulvcovacom.. ako Dakr, Vari a... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika