Příspěvky uživatele - peter2

TOP maliny, 22.9.2018
OCTAVIA - mate niekto skusenost s tuto malinou? udajne by to mala byt jedna z najlepsich..
Maliny - osvedcene odrody 2018, 20.9.2018 Obsahuje fotku
Dobry den, nikto nereaguje tak zacnem ja... chcel by som vysadit dva 6 metrove pasy malin na drotenky mal som vybrate odrody GLEAN AMPLE a HIMBO TOP dostal som sa aj k prispevku, kde je pisane ze HERITAGE je tiez dobra, pripadne som nasiel ze POLKA... celý příspěvek >
Jofela, 19.9.2018
Dobry den pan Fiala, postrek robite na slivkach proti monilioze v case ako na marhuliach? teda pred kvitnutim a po odkvitnuti? ktore konkretne pripravky mate na slivky proti monilii dakujem.
Maliny - osvedcene odrody 2018, 17.9.2018
Zdravim vas vsetkych, ake mate nove skusenosti s malinami po niekolkych rokoch pestovania..ktore maliny by ste urcite odporucili..? Dakujem.
Ako dlho vydrzi postrek, 11.4.2016
Pozdravujem vas vsetkych. mam viacej odrod sliviek a nie vsetky kvitnu sucasne. som zvyknuty postrekovat piliarku Calipsom 480sc ,kvitne mi uz Cacanska ranna, ak si namiesam postrek, vydrzi aj 2 tyzdne plne ucinny, alebo je lepsie vzdy cerstvy?... celý příspěvek >
Cim hnojit, 27.12.2015 Obsahuje fotku
sadil som ich hned do zeme z crepnikov, vedla plotu s kvapkovou zavlahou.. no nepridaval som ziadny kompost ani ine hnojivo.neskor skusim trochu cereritu ten mam doma..  hadam porastu dakujem vam vsetkym
Cim hnojit, 26.12.2015
Dobry den. akym umelym hnojivom mozem pohnojit Brezu, Zlaty dazd ,Vrba rakytova a Baza cierna. vsetky su kupene v zahradnictve.. idealne by bolo asi nejakym kompostom alebo hnojom, nieco prirodne ale rad by som aby rychlejsie porastli aj nejake... celý příspěvek >
Tlakovy postrekovac na stromky, 6.12.2015
nieco podobne som videl aj ja ale taky postrekovac cca od 10 do20 l... v predaji som to nenasiel nikde..
Tlakovy postrekovac na stromky, 5.12.2015 Obsahuje fotku
dobry den mate niekto prosim skusenosti s postrekovacom, kde je tlakova nadoba do ktorej sa naleje postrek na stromky, natlakuje sa kompresorom a mozem postrekovat bez manualnej tlakovej pumpy..? mohlo by to vyzerat asi takto.
Ořešák - Mars, 2.10.2015
Dobry den chystam sa sadit niekolko orechov MARS, sliviek a hrusiek.. korene hrusiek a sliviek idem sadit proti hryzcom do drotenky. myslite si ze je potrebne aj orech sadit do drotenky?  alebo hryzce neposkodia orechove korene.. dakujem
Topstar plus, 1.10.2015
Dakujem Vam
Topstar plus, 1.10.2015
Viete mi prosim povedat niekto ci sa slivka Topstar a Toptaste vedla seba opelia..? aj ked je pisane ze su samoopelive, ale predsa len istota. dakujem
Hanita a sarka, 22.9.2015
dakujem, chcel by som zasadit 5 stromkov hanity len som si nebol isty uplne, lebo som tu videl ze niekto daval aj fotky na ktorych boli aj plody poznacene sarkou
Hanita a sarka, 22.9.2015
Dobry den. ake mate prosim skusenosti s Hanitou Chcel by som vediet ,ci aj po napadnuti sarkou mozem ocakavat nejaku urodu ?.. mam cacansku lepoticu s priznakom sarky, ale plody boli bez priznakov. dakujem
Saint Julien A vs Myroblan, 15.9.2015
dakujem vam obom.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika