Příspěvky uživatele - r0m

Očkování nebo roubovaní lze nyní?, 19.5.2014
Jakým druhem je RH překonaná? Která odrůda je tedy lepší a v čem pokud bych pořizoval naáhradu?
Očkování nebo roubovaní lze nyní?, 17.5.2014
Zatírám jen latexem s přídavkem sulikolu.
Očkování nebo roubovaní lze nyní?, 17.5.2014
Mám Red Haven a má spoustu malých plodů, je 17 let stará a vypadá že odchází do věčných lovišt - žádné přírustky větví i listy jakési malé proti ostatním broskvoním, jelikož už není na zahradě místo na další strom, chtěl bych ji přestěhovat -... celý příspěvek >
Mšice na rybízu, 17.5.2014
do rozprasovace od Sava jsem dal tekute mydlo a pridal trochu Jaru a vodu, postříkám a na pár dní je pokoj, udusí je to
Nadměrná násada plodů ovocných stromů, 7.5.2014
Tak mně napadlo k tý sterilizaci - co to tak v době květu postříkat hasícím přístrojem a ty květy zmrazit 
Mráz - malé plůdky meruněk, 19.4.2014
Zlínsko Tak meruňky zachráněny, o pulnoci jsem kukl na digi teploměr a jak jsem uviděl 2,4 C hned jsem valil ven zapálit ohen do krbu, ktery jcca asi 3 - 5 m od merunek, pak do 2 kyblů uhlíky a do 4 ráno jsem rotoval a prenášel od jedne ke druhé... celý příspěvek >
Problémy s Goji, 17.4.2014 Obsahuje fotku
Vloni na jaře jsem vysel do kelímků co mně jedna paní zaslala dopisem :o),něco v pařeništi, něco za oknem a na podzim jsem tuhle jedinou co přežila letní vedra nasadil k jižní zdi a zapoměl na ni. Letos na jaře zjistil že přežila a má se čile k... celý příspěvek >
Mráz - malé plůdky meruněk, 17.4.2014
Zlínsko - tak dnešní noc meruňky přežily, dal jsem ven digitální teploměr a ve 2 ráno byli 4 C, jsem byl i připravený dělat pod stromy vatry v kýblech a mlžit, tak snad to přežijou i dnes a bude už do zmrzlých dobře  zde je docela kvalitní... celý příspěvek >
Maliník - nedaří se pěstování, 17.4.2014
Zdravím, mám nové mladé výhony malin, co rostou na nevhodném místě, probojovali se přes kořeny a kachličky až do trávníku, tak se ptám zda je vhodné je přesadit tedˇ nebo je nechat zdřevnatět a přesadit až na podzim. Výhody jsou mladé, čerstvě... celý příspěvek >
Zavlažování broskvoně, 15.4.2014 Obsahuje fotku
no a pokud jste myslel jinou tak tady je  
Zavlažování broskvoně, 15.4.2014 Obsahuje fotku
posílám tu požadovanou mísu 
Mráz - malé plůdky meruněk, 14.4.2014
Tak jsem pred 2 hodinami rozmíchal Borax v teplé vodě /byl hned rozpuštěný / a preventivně omyl meruňky na list i kmeny. Samozřejmně do půl hodiny začaly padat kroupy, ale nebylo to moc intenzivní. Zítra to pro jistotu zopakuji a snad to tady... celý příspěvek >
Thuje - holokošťata a zoufalost, 9.4.2014
Soused před několika lety donesl pár nastřihaných větviček z hřbitova, zapíchal to do země a dnes jsem z toho 4 metrové macky a měl to zadarmooo :p) Asi by to rostlo rychleji jak zde uváděné 
Salát a ochrana proti slimákům, 9.4.2014
Objevil jsem dosti učinnou obranu proti slimákům, ožírali mně mladý vysazený salát v pařeništi a noční boj s baterkou, kdy se pasou byl málo učinný, tak jsem zkusil po obvodě vnitřní strany pařeniště nasypat popel ve vrstvě asi 1 cm x šířka 5 cm - 10... celý příspěvek >
Tsunami, Auroru nebo Radku? Co rodí nejdříve?, 23.3.2014
a která z nich je nejchutnější? Nebo ještě jinou? Mám sice Pincot a Kioto ze skorejších, ale chtěl bych ještě něco co by bylo o týden-dva nebo i více dříve. Samozřejmně bych chtěl vybrat pokud možno i mrazuodolnost a odolnost proti... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika