Příspěvky uživatele - r0m

Odchází do věčných lovištˇ?, 19.9.2016
Tak šla včera ven, totálně KO, budiž ji země lehká, své odrodila 
Postřik broskvoní proti kadeřavosti, 22.2.2016
já už stříkal podruhé :p)
Kdy postřik proti kadeřavosti v roce 2015, 9.2.2016
Lísce už se nalívají pupeny a broskvoním začínají taky, tak jsem to dnes preventivě stříkl Championem, vloni jsem stříkal a asi pozdě, protože kadeřavost byla, tak to snad letos trefím, za tyden dva dle počasí dám Horizont a nebo Sylit. Letos na... celý příspěvek >
Kdo mi úplně ožral listy?, 28.5.2015
Tipl bych to na chrousty, chtělo by to fotku. viz článek
Koupil jsem dnes Pincot - zakrátit?, 4.4.2015
Prostokořenný a zamazávám latexem každou ranku :p)
Koupil jsem dnes Pincot - zakrátit?, 3.4.2015
Starý Pincot vypadá, že má našláplo do věčných lovištˇ,kvete jen jedna větev a ostatní vypadají mrtvé, tak jsem dnes vzal nový - manžlece chutná a žádnou jinou nechtěla, jen si nejsem jistý, jestli ho mám zakrátit již nyní nebo počkat až bude tepleji... celý příspěvek >
Jakou koupit?, 31.3.2015
Cresthaven, Red Haven, Sun Haven již mám a jsou skvělé, proto jsem chtěl Favoritu,že bude dřív a jelikož jsem ještě s manželkou vybojoval místo na 1 kus, tak zvažuji jakou :p) / omezím záhon rajčat, místo 60 jich bude stačit 30 jinde :p) a půjde tam... celý příspěvek >
Jakou koupit?, 31.3.2015
Tak v pátek se chystám do Uherského Ostrohu. 1. je jasná volba a to Favorita Morettini a ted dilema kterou vzít jako druhou, co je nejlepší chutově Harbinger nebo Krasava nebo ještě nějaká lepší? / tu Majoritu nemají v nabídce a ani... celý příspěvek >
Moniliový úžeh a moniliová hniloba peckovin v roce 2015, 29.3.2015
Tak jsem ojel merunky Horizontem a rovnou vzal i broskve :p) Sice mně prdelka cvakala jestli nezačne pršet, ale už je 3 hodiny po akci a ještě nic, takže asi dobrý, co myslíte? Některé květy na Pincotu a Velkopavlovické se mně již otvírají
Jakou koupit?, 29.3.2015
TAK jsem hledal tady na Zlínsku a nikdo je nemá v nabídce / Favoritu Morettini /a co jsem se díval na zasílání to poštovné je dražší než samotný stromek. Další riziko při zaslání, že pošlou třeba nějaký neduživý,nějaká rada kde to sehnat v okolí... celý příspěvek >
Jakou koupit?, 28.3.2015
Odchází mně asi Red Haven, uvidím jestli letos vydrží nebo hodí ručník do ringu. Každopádně pro jistotu chci vysadit 2 ks nových broskvoní a mám dilema zda 1 Red Haven a jakou druhou? Sun Haven? Nebo je chutově nějaká lepší varianta? Co... celý příspěvek >
Nejlepší postřik proti kadeřavosti?, 6.3.2015
Takže jaký nejlepší případně koupit? Název? díky
Nejlepší postřik proti kadeřavosti?, 6.3.2015
Jaký je nejlepší postřik proti kadeřavosti, mám k dispozici : 1. Horizon 250 2.Sylit 400 3. Sylit 65 WP 4.Sulikol 5. Discus Chci se do toho zítra pustit už začínají pukat pupeny angreštů tak si myslím že nejvyšší čas, ted jen... celý příspěvek >
Jak nejlépe a čím vyčistit demižony před naplněním slivovicí, 12.1.2015
nejlépe říčním štěrkem s vodou a dobře vypláchnout, saponátem bych to nedělal
Pincot - neopadaly listy, 14.12.2014
Baťov :p)
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika