Příspěvky uživatele - 200.242

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mráz ve vegetačním období, 5.4.2023 Obsahuje fotku
Květy malinkaté Lealy jsou po aplikaci championem s minimem -4,8 st. asi tak ze 70 procent s pestíky hnědými vodnatými, menší část květů má pestíky světlé zelené, jedna se vesměs o ty květy co kvetly o něco později. Mohu mít sice špatný teploměr,... celý příspěvek >
Mráz ve vegetačním období, 4.4.2023
Tady se asi před hodinou pokles teploty zastavil na -2, snad to nebude úplná katastrofa. Marek.
Mráz ve vegetačním období, 4.4.2023
Třeba u té Leskory (loni zaplodila poprvé) jsem provedl řez až po odplozeni tzn. na přelomu června a července a je pravda, že na koncích větví kvetla později.
Mráz ve vegetačním období, 4.4.2023 Obsahuje fotku
Tady je Leskora více méně po odkvětu. Já jsem stříkal předevčírem. Na Leale, která je ještě v plném květu, jsem si chtěl vyzkoušet zda Champion funguje.
Mráz ve vegetačním období, 4.4.2023 Obsahuje fotku
Tady u Poděbrad nás zatím zachránila oblačnost, noční teploty se pohybovaly kolem nuly nebo lehce pod. Uvidíme jestli se modely budou mýlit i dneska v noci. Koolgat, který teprve rozkvétá, by ale snad avizovaných - 4 mohl ještě vydržet. Marek.
Meruňky 2023, 21.3.2023 Obsahuje fotku
První včele.
Meruňky 2023, 20.3.2023 Obsahuje fotku
Koolgat a Leala
Meruňky 2023, 20.3.2023 Obsahuje fotku
Tady u Poděbrad už meruňky začínají pomalu rozkvétat. Leskora ukazuje první kvítek, únorových -11 ustála na jedničku. Pinkcot také začíná kvést, ten se ale po mrazech hodně vysypal, víc než z 90 procent. Za pár dní začne kvést Veharda, ta si v... celý příspěvek >
A je po meruňkách, 12.2.2023
Letošní leden byl přeci extrémně teplý pane 70.201, pokud by ochlazení přišlo o pár týdnů později, pak byste mohl zase třeba rejt proč pěstujeme třeba jabloně.
Skore marhule, 10.2.2023 Obsahuje fotku
Koolgat
Skore marhule, 10.2.2023 Obsahuje fotku
Myslíte Koolgát Petře? Většina pupenů vypadá tak jak na fotce, těch pár co zrůžovělo je po -11 st. ko, vedle stojící Veharda je celkově nařasená o dost víc, poškozená je ale jen minimálně. Podle mě bude opravdu pozdě a dlouho kvést, ale odolný v... celý příspěvek >
A je po meruňkách, 7.2.2023 Obsahuje fotku
Já už teď můžu po pitvě květních pupenů říct,.že větší poškození má u mě Pinkcot. Pupeny jsou podle notoricky známé tabulky ve fázi A a.B. Po -9 je většina pupenů ve fázi B ko. Na fotu porovnání s Vehardou, která má pupenů s růžovou prdelkou... celý příspěvek >
Rašení květních pupenů, 18.1.2023 Obsahuje fotku
Takto narašenou meruňku jsem v lednu snad ještě neměl. Přichází konečně ale ochlazení s teplotami, které snad takto narašeným pupenům neublíží. Marek.
Meruňka Veharda - kde pořídit?, 5.10.2022
Moje Veharda ze Spomyšle letos prvně zaplodila a podle všeho to Veharda je. U další meruňky se ale netrefili v podnoži a St. Julien zaměnili Myrobalán. Na druhou stranu ale uznali reklamaci a poslali další stromek. Marek
Réva 2022, 14.9.2022
Sazenice jsem si pořizoval od pana Jonáše, a je pravda, že nějaké záměny asi mám... Red Globe začalo být sladké již před několika týdny, v tu dobu byly bobule spíš do oranžova. Možná se v této fázi dozrávání RG sklízí, aby hrozny vydržely. Ale záměna... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika