Příspěvky uživatele - 200.242

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mrazová deska, 12.4.2024 Obsahuje fotku
Dobrý den, můj Pinkcot to dělal také. Kůru jsem oloupal po každém dešťi po dobu několika měsíců natíral vápnem až se zatáhl. Marek.
Meruňky 2024, 8.4.2024 Obsahuje fotku
.
Meruňky 2024, 8.4.2024 Obsahuje fotku
Tady je přetlak jen na té Leskoře, ale nemá nejlepší zdravotní stav, dávám jí tak rok max. dva. Marek.
Meruňky 2024, 8.4.2024
Až na malou Frostinu jsou moje meruňky odkvetlé a plůdky se rychle zvětšují. Nejnižší teplota zde byla - 5 st. to byla např.Leskora v plném květu a taky, tedy vedle Lealy která měla před květem, dopadla nejlépe. Pinkcot kvetl: 4-31.3. Veharda:... celý příspěvek >
Mráz ve vegetačním období v roce 2024, 28.3.2024
Když nevymrzne kvete opravdu skvostně. Další "bonus" je ten, že je široko daleko první strom co kvete ale často pak i zmrzne.🙈 Soused má včelstva asi 100 m daleko, med mám se slevou ale asi ne kvůli Pinkcotu.😆 Congat je kupovaný... celý příspěvek >
Mráz ve vegetačním období v roce 2024, 28.3.2024 Obsahuje fotku
Pinkcot zaplodil, ale je např. bezkonkurenčni v tom jak vymrzá v pupenech, což už se tady x krát probíralo. Zkouším si na něm očkování, jinak by byl už v pánu. Marek.
Mráz ve vegetačním období v roce 2024, 28.3.2024 Obsahuje fotku
U nás u Poděbrad bylo minimum -1,5 st. Plůdek Congatu, který je zasažený v květináči kupodivu přežil. Na další fotce je Pinkcot, který si po první mrazové probírce nakonec vedl lépe než jsem si myslel, a to díky dlouhé periodě kvetení (od 4.3.),... celý příspěvek >
Mráz ve vegetačním období v roce 2024, 19.3.2024 Obsahuje fotku
V reálu jsou ty blizny o dost zelenější. Ještě foto neodolného Pinkcotu.
Mráz ve vegetačním období v roce 2024, 19.3.2024 Obsahuje fotku
Nicméně i v těch hnědých zdánlivě mrtvých květech Vehardy se občas zazelená pestík (cca 20 procent). Veharda byla již lehce v odkvětu proto si zaslouží obdiv. Leskora dopadla na výbornou. Předevčírem jsem do květů šplíchl Champion. Nejhůř... celý příspěvek >
Mráz ve vegetačním období v roce 2024, 19.3.2024 Obsahuje fotku
Nejsou ale květy jako květy, k porovnání dávám sežehnutou Vehardu a o něco později kvetoucí Leskoru.
Mráz ve vegetačním období v roce 2024, 19.3.2024 Obsahuje fotku
Ano pane Waltere Polabí téměř -5 st., celou noc jasno 🙈
Mráz ve vegetačním období v roce 2024, 18.3.2024
Vaše poslední fotka pane Waltere s letící včelou jen potvrzuje to co jsem o vašem focení již napsal. Po včerejšim mrazu -3,5 st. a po ošetření Championem který byl aplikován na poslední chvíli, jisté poškozeni Pinkcotu, podobně nakvetená Veharda bez... celý příspěvek >
Meruňky 2024, 12.3.2024 Obsahuje fotku
Takhle mě dát dohromady s nejlepším fotografem meruněk a broskví panem Walterem je pro mě čest. Ten můj Koolgat má lehce narůžovělé květy (z fotky to moc poznat nejde) podobně jako Pinkcot, a už jako 4 lety začíná vytvářet širokou rozložitou... celý příspěvek >
Meruňky 2024, 6.3.2024 Obsahuje fotku
..
Meruňky 2024, 6.3.2024 Obsahuje fotku
Ještě jednou si dovolím ukázat jak si u mě právě vedou meruňky. Trochu jsem zklamaný raně kvetoucí Vehardy, ale je na chráněném místě a loni v odkvětu zvládla docela silný mráz, ve finále si nevedla až zas tak špatně třeba oproti pozdně kvetoucímu... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika