Příspěvky uživatele - 248.192

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Neznámý živočich, 26.8.2020 Obsahuje fotku
Lišaj vrbkový?          Lída
Aká odroda do infikovanej pôdy, 26.8.2020
Nejde o šarku, ale švestka po švestce se dávat nemá z důvodů púdní únavy. Když jsem dávala nektarinku po broskvi (ze stejných důvodů jako vy), udělala jsem pro nový strom jámu 1 x 1 x 0,8m, kde jsem vyměnila zem (dala jsem tam běžnou ze záhonu).... celý příspěvek >
Radikální řez broskvoně, 19.8.2020
Určitě bych zjara zasadila na jiné místo novou, tahle už odchází - viz kůra a dřevo větví, poškození dole na kmeni. Zatím můžete nechat tuhle dožít. Broskvoň po broskvoni se stejně sázet nemá, to byste pak musela měnit zeminu v dost velké... celý příspěvek >
Skupina keřů, 16.8.2020 Obsahuje fotku
Ještš jedno foto - L.
Skupina keřů, 16.8.2020 Obsahuje fotku
Udatna po odkvětu vypadá stejně jako v době květu, jen ty květy si odmyslete. Vrchní část stonku s květem totiž zhnědne a zaschne, a jelikož to není nijak pěkné, tak se většinou zhnědlá část ustřihne. Jinak udatna vyžaduje polostín (moje roste pod... celý příspěvek >
Liliovník Tulipánokvětý - usychání, 14.8.2020
Pokud mu dělal problém vítr, tak kmínek vyvažte osmičkovým úvazkem k nějakému kůlu, ale větvičky mu nechte volné, jak má takhle růst ...  Lída
Uschlá třešeň, 12.8.2020
Také pravidelně zalévám (u nás je vespod písek). Jinak při záplavách (dlouho stojící voda) kořeny nemají vzduch, nemohou dýchat...         Lída
Uschlá třešeň, 11.8.2020
Pokud ta jáma byla velikosti i hloubky toho kruhu kolem, tak by měla být dostatečná. Zem do jámy to chce kvalitní kompostovou smíchanou napůl s původní zeminou. Stromku to chce před sázením zakrátit konce kořenů do živé části (bílý vnitřek) a na 24... celý příspěvek >
Indiánská borůvka - Muchovník jako strom, 10.8.2020 Obsahuje fotku
Lamarckův jako vícekmenný strom mám na zahradě, o úrodu se vždy podělím s ptactvem. Muchovník jako vícekmenný strom mne kdysi upoutal na fotkách z netu, proto ho mám pěstovaný tímto způsobem. Dnes už je to "pořádný kousek" se silnými větvemi,... celý příspěvek >
Uschlá třešeň, 10.8.2020
Záleží na mnoha věcech, možná by napovědělo foto. Velikost výsadbové jámy, zemina v ní, zda byly zastřižené kořeny při výsadbě, povýsadbový řez, správná zálivka (dostatečná méně často, ne časté "cvrndání". Je otázka i to hnojení močovinou - většinou... celý příspěvek >
Neznámé vajíčka nerbo trus, 8.8.2020
Podle mne to žádná žoužel není, tipuji to na odrolené částečky odumřelé kůže (zvláště, pokud spíte bez nočního oděvu, který je jinak částečně zachytí).           Lída
Zlomené konce jablone, 5.8.2020
Nějaký pták? Podle netu by to mohl dělat dlask nebo kalous ušatý, možná i nějaký jiný.           Lída
Okurky, teď zasadit?, 1.8.2020
Kamarádka je dávala před dvěma dny. Určitě vyrostou...          Lída
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika