Příspěvky uživatele - 248.192

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Schnou větve a listy, 14.6.2023
Textilku jsem z cibule sundala cca před týdnem, dávám ji normálně dolů na přelomu května a června, letos to bylo o trochu později kvůli opožděné výsadbě (trošku jsem si totiž polámala kostičky). Zatím jsem ji jen okopala a přisypala dřevěný... celý příspěvek >
Schnou větve a listy, 14.6.2023
přepis - místo monilie mělo být moniliová spála...           L.
Schnou větve a listy, 14.6.2023
Na těch fotkách mi nic schnoucího nepřipadá... Pokud uschly dvě větve a vy jste je odstranili (to asi byla monilióza, protože v době květu bylo zima a pršelo), zřejmě jste tak učinili včas a vypadá to, že zbytek stromu je OK. U nás plody (ani v... celý příspěvek >
Napadený kmen, 14.6.2023
Spíš tipuji drvopleně, ty díry jsou dost velké. Snad pomáhá přímé vstříknutí insekticidu do děr. Dříve se také používal drát, který se vsunoval do díry tak daleko, až se housenka probodla (jsou dost... celý příspěvek >
Moje zahrada, 14.6.2023
Když jsem psala, že to tam není, tak už v přehledu nových příspěvků byl uveden můj další příspěvek bez fotky v jiném vlákně, ale ten s fotkou tam v té době ještě uvedený nebyl. Je fakt, že to byly teprve 4... celý příspěvek >
Moje zahrada, 14.6.2023
Tak zatím to v nových příspěvcích není.    Lída
Černá plíseň na hlíně trávníku, 14.6.2023
Kompost lze sehnat v kompostárně nebo použít zahradnický substrát.   Lída
Moje zahrada, 14.6.2023 Obsahuje fotku
Tak to zkusím            Lída
Bobkovisne, 13.6.2023
Až teď vidím fotku. Nestříkal někdo něčím něco za tím plotem? Tohle na houbu evypadá a u přemokření jsou ty skvrny spíš ploché a dočerna, to také ne. Je to spíš jako sežehnuté..           Lída
Černá plíseň na hlíně trávníku, 13.6.2023
Máte na půdě řasy. Obvykle se vyskytují na utužených půdách, kde je málo živin. O jejich likvidaci v trávníku bude určitě něco na google. Lída
Bobkovisne, 12.6.2023
Pokud to je něco houbového, tak dřív se používal Dithane. Dnes jako náhradu za něj doporučují Ortivu. Dithane se stříkával 2x (po 14ti dnech), jak je to s Ortivou nevím (mělo by to být v příbalovém... celý příspěvek >
Aky plasic na vtaky?, 9.6.2023
Sousedka měla na ořechu proti sýkorám atrapu dravce - prodávají je, ale zabrala jen částečně.                           Lída
Plisen bramborova, 9.6.2023
ps - Kuprikol mám velké balení otevřené (uložené v suchu) a používám ho také.  L.
Plisen bramborova, 9.6.2023
Řekla bych, že pokud je nezvlhlý, navíc ani neotevřený, bude zcela OK. Osobně práškové přípravky, pokud jsou neotevřené a nezmění vzhled, používám i po datu spotřeby. U emulzí už se rozmýšlím a namíchaný postřik nechávám max.do druhého... celý příspěvek >
Jak krmit slepice, 9.6.2023
           Lída
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika